Respawn.pl

pashabiceps chce walki międzynarodowej – proponuje znanego brazylijskiego zawodnika CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps, paszabiceps

Druga walka Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowski już 18 marca w katowickim Spodku. Jednak już teraz były gracz CS:GO w jednym z wywiadów powiedział, że liczy na walki międzynarodowe. 

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski to człowiek, którego nie da się nie lubić. Były profesjonalny gracz CS:GO już osiemnastego marca stoczy drugą oficjalną walkę w oktagonie z Marcinem Dubielem. Jednak w wywiadzie z Mateuszem Kaniowski, papito mówi wprost, że liczy na walki międzynarodowe i proponuje znanego brazylijskiego zawodnika.

pashabiceps proponuje walkę z fnx!

Wiadomo nie od dzisiaj, że Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowki to znana osoba na cały świecie. Były profesjonalny gracz CS:GO w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że liczy ze strony High League na międzynarodowych rywali, ze względu na swoją przeszłość esportową. Według Jarka, federacja powinna bardziej wykorzystać jego popularność poza granicami naszego kraju, ponieważ “ma na to papiery”.

Jarek podkreślił, że chciałby zawalczyć z kimś, ze świata esportu i jako przykład podał dwukrotnego zwycięzcę Majora  Lincoln “fnx” Lau. Brazylijczyk w swojej karierze reprezentował takie drużyny jak Immortal, SK czy Luminosity. Z perspektywy medialnej mógłby to być strzał w dziesiątkę, bowiem fani esportu w Brazylii chętnie obejrzeliby swojego reprezentanta w oktagonie, a szczególnie w walce z papito.

High League 6 już niedługo!

Druga walka Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego w oktagonie odbędzie się już osiemnastego marca w katowickim Spodku. Dla polskiego bicepsa będzie to szczególny powrót, bowiem to właśnie w Katowicach w 2014 roku wygrał EMS One Katowice jeszcze w barwach Virtus.pro. Pełny wywiad z legendą CS:GO znajdziecie tutaj.