Respawn.pl

Strona główna » pashaBiceps: Federacja zaproponowała mi walkę z Parisem Platynovem

pashaBiceps: Federacja zaproponowała mi walkę z Parisem Platynovem

Autor: Krzysztof Sarna

Za nami pierwsza konferencja przed drugą edycją gali HIGH League. Zawalczy na niej oczywiście Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski. Podczas trwania tego wydarzenia udało nam się porozmawiać z zawodnikiem walki wieczoru. Zdradził on dużo ciekawych kwestii, jak chociażby to, jakich zawodników proponowała mu federacja.

Już mniej niż miesiąc dzieli nas od debiutu Jarząbkowskiego w klatce. Tak długo wyczekiwana walka byłego gracza Virtus.pro wraz z każdym dniem staje się coraz większym faktem. Nie mogło zabraknąć rozmowy z 33-latkiem. pashaBiceps został przepytany od deski do deski, jeśli chodzi o wydarzenia esportowe. 

Zanim jeszcze przejdziemy do największych smaczków rozmowy, to przypomnijmy, że “papito” zawalczy na HIGH League 2 w walce wieczoru. Samo wydarzenie odbędzie się 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. Jego przeciwnikiem jest Michał “Owca” Owczarzak, który spędził wiele lat na siłowni, a kulturystyka to jego drugie imię. Panowie spotkają się w formule bokserskiej, aczkolwiek bić się będą w małych rękawicach (do MMA).

Twórca Pasha Gaming Camp w ostatnim czasie streamuje po 1-2 godziny, grając często z młodymi adeptami esportu, którzy byli u niego na PGC. W ubiegły poniedziałek jeden z członków meczu grał jednocześnie mając zdalne nauczanie. Zapytany o to pasha odpowiedział następującymi słowami: – Nie dowierzałem w to, co się wydarzyło w tamtym momencie. Myślałem, że ktoś ma po prostu odpalonego streama i ogląda kogoś innego. Ja ogólnie tego nie lubię. Lubię jak ktoś, kto ze mną gra jest skupiony na grze. Wiadomo, lubię wygrywać i budować punkty ELO na FACEIT. Zapytałem Dziubsona, czy może wyłączyć streama, bo trzeba się jednak skupić na gierce. A on do mnie powiedział, że jest na zdalnych lekcjach, mając 15 czy 16 lat. Moje oczy, szok przeżyłem, powiedziałem później o tym Kindze. Cóż, też to nas kiedyś czeka – mówił reprezentant EMERITOS BANDITOS.

Rozmowa obejmowała także temat szufli, która aktualnie ma miejsce. pasha opowiedział wiele na temat zmian w krakowskiej Wiśle, czy też potencjalnego składu Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego. Nie można nie wspomnieć o propozycjach przeciwników, które otrzymał Jarząbkowski ze strony federacji. – Mówili, że porozmawiają z Parisem Platynovem, pojawił się Dziki trener, może ktoś jeszcze… – wyjaśniał MVP EMS One Katowice 2014.

Pełny wywiad możecie obejrzeć poniżej: