Respawn.pl

pashaBiceps miał stoczyć walkę MMA z Kacprem Błońskim!

Autor: Marcin Kapusta
pashabiceps

Już od dłuższego czasu w kuluarach krążyły plotki o potencjalnej walce Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego. Dziś były gracz VP przyznał, że miał stoczyć pojedynek z Kacprem Błońskim!

O wystąpieniu 33-latka w freakowych organizacjach MMA mówiono już od początku bieżącego roku. Najczęściej przewijał się temat FAME MMA, wszak poruszył go Sylwester Wardęga. Ten w swoim filmie powiedział, że triumfator Majora z 2014 roku miał znaleźć się wśród uczestników dziesiątej edycji gali. Nawet sam potężny włodarz, Michał “BOXDEL” Baron przyznał, że pasha jest najlepszym wyborem w przyszłości FAME-u. “Widzimy pashę w FAME MMA jak najbardziej. Dla mnie to jest jeden z lepszych, jak nienajlepszy pick, jeśli chodzi o przyszłość FAME-u, żeby został zakontraktowany. Jarosław ma problem z plecami. Prywatnie z nim również pisałem, wysyłał mi wiadomości właśnie odnośnie pleców. Wiem, że trwa rehabilitacja. Sam Jarek pasha to znakomity człowiek i dobry sportowiec, zresztą widać to po jego aktywności, jaką jest rower czy mieszane sztuki walki”.

W czerwcu temat potencjalnej walki wrócił jak bumerang, a to za sprawą słów pashy, które wypowiedział na swoim streamie przed meczem EMERITOS BANDITOS. “Fajnie spędziłem dzisiejszy dzień. Byłem na drugim treningu Muay Thai od pół roku. Oóglnie miałem przerwę od sportów walki przez dość długi czas przez problem z plecami. Będę obserwował, jak będą się zachowywać moje plecy po tym treningu. Jak będzie spoko, to może od poniedziałku wdrożę trochę jakiegoś szarpania, parterku, zapasików, zobaczymy.  Trzymajcie kciuki, jak wszystko dobrze pójdzie to panowie… nie mówię co, nie mówię co […] FAME MMA zatrudniając mnie zwiększyłoby swoją oglądalność, która byłaby światowa. Każdy chciałby zobaczyć papito, przedstawiciela esportu, który wyczynia jakieś cuda.. Szczególnie dużo osób obejrzałoby moją walkę z za granicy i myślę, że pay per view byłoby bardzo, bardzo duże”. 

pasha miał wystąpić na FAME MMA 12

Dziś na Instagramie Jarek potwierdził, że miał zawalczyć w oktagonie ze znanym influencerem i byłym członkiem Teamu X, Kacprem Błońskim. Ten stoczył już dwie walki w formule MMA, które wygrał. Najpierw pokonał Marcina Dubiela, a później znokautował Sylwestra Wardęgę. “Dwa dni temu dostaliśmy informację, że Papito 20 listopada nie wleci do Ergo Areny na zastępstwo na waleczkę. Myślałem, że zadebiutuję, ale powiem – Panie Kacper, odważny żeś pan. Mam nadzieję, że headshoty strzelimy innym razem albo Ty strzelić komuś headshota na najbliższej gali. Życzę powodzenia“.