Respawn.pl

pashabiceps na spotkaniu w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps, paszabiceps

Znany wszystkim Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski nie próżnuje na esportowej emeryturze. Tym razem polski biceps odwiedził Ministerstwo Sportu i Turystyki, gdzie spotkał się z aktualnym Ministrem Kamilem Bortniczukiem.

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski zakończył swoją profesjonalną karierę i aktualnie wspiera młodych graczy. Były reprezentant między innymi Virtus.pro organizuje swoje własne obozy esportowe Pasha Gaming Camp, wspierając tym młodych graczy. Tym razem jednak Jarek miał okazję odwiedzić miejsce, które z perspektywy rozwoju esportu na pewno jest ważne.

pashabiceps na spotkaniu z Ministrem Sportu i Turystyki

Nie ma bardziej znanego na świecie Polaka w esporcie niż Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski. Były profesjonalny zawodnik dziesiątego maja za pośrednictwem Twittera zapytał aktualnego Ministra Sportu i Turystyki o możliwość udziału w posiedzeniu KSF. Kamil Bortniczuk szybko zareagował i zaprosił Jarka do Ministerstwa, gdzie Panowie porozmawiali o esporcie.

Przeczytaj więcej – Mateusz Morawiecki – Przez esport chcemy dzieci wyciągnąć z domów

O spotkaniu za pośrednictwem Twittera poinformował sam Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski, który w swoim stylu napisał, że nadchodzi nowy dyrektor departamentu esportu.

Politycy będą rozmawiać o esporcie już jutro!

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski spotkał się z aktualnym Ministrem Sportu i Turystyki dzień przed planowanym posiedzeniem Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki (KFS). Podczas posiedzenia rozpatrzone zostaną informacje na temat perspektyw rozwoju sportu elektronicznego (e-sportu) w Polsce, które mają przedstawić Kamil Bortniczuk i jak czytamy na stronie Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej przedstawiciele branży sportu elektronicznego.

Co dokładnie będzie omawiane na posiedzeniu? Tego aktualnie niestety nie wiemy, ale z pewnością dowiemy się o tym niedługo po zakończeniu spotkania, które zaplanowane jest na jutro (26.05) na godzinę 11:00.