Respawn.pl

pashabiceps nie zawalczy na kolejnej gali High League – Jarek zorganizuje dzień dziecka w Nasielsku!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejna inicjatywa dla dzieci w wykonaniu Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego! Papito z okazji dnia dziecka, czwartego czerwca zorganizuje wraz z Burmistrzem Nasielska imprezę, w której będą mogli wziąć udział najmłodsi adepci sportu i esportu. 

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski to niezastąpiona legenda Virtus.pro i wielki działacz na rzecz młodych graczy w Polsce, którzy dzięki papito mogą rozwijać się i jednocześnie świetnie się bawić. W czerwcu i lipcu odbędzie się druga edycja Pasha Gaming Camp, a teraz Jarek ogłosił kolejną inicjatywę dla dzieci i młodzieży!

Wczoraj za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski ogłosił, że już czwartego czerwca z okazji dnia dziecka wraz z Burmistrzem Nasielska zorganizuje dzień dziecka, podczas którego odbędzie się jednodniowy program obozu, w którym udział wziąć będą mogli między innymi dzieci z rodzinnej miejscowości Jarka, jaki jest właśnie Nasielsk.

Co ciekawe, Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski po spotkaniu z Burmistrzem Nasielska dowiedział się, że w tym samym czasie, czyli czwartego czerwca odbędzie się kolejna gala High League w Ergo Arena, na której mógł walczyć. To jednak polski biceps danego słowa nie łamie i zrezygnował z walki na rzecz organizacji dnia dziecka w jego rodzinnej miejscowości.