Respawn.pl

pashabiceps wraca do SPODKA! Papito zawalczy na High League 6

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps

Jarosław ” pashabiceps ” Jarząbkowski wróci do klatki! Oficjalnie informację o drugiej walce Jarek ogłosił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych i trzeba przyznać, że miejsce walki także będzie szczególne. 

Wreszcie doczekaliśmy się informacji o drugiej walce Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego, który ponownie wkroczy do oktagonu. Polski biceps po fantastycznej walce przeciwko OwcaWK znowu wystąpi na High League, a dokładnie na szóstej edycji, która odbędzie się w Spodku.

Pashabiceps powraca do Spodka!

Oficjalnie na swoich mediach społecznościowych Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski ogłosił, że stoczy swoją drugą walkę w ramach szóstej gali High League. Miejsce, w którym odbędzie się gala jest szczególne dla samego Jarka, ale również polskich kibiców CS:GO. Mowa bowiem o katowickim Spodku, gdzie w 2014 roku polska drużyna grająca wtedy pod barwami Virtus.pro wygrała EMS One Katowice 2014 przed własną publicznością.

Tym razem Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski pojawi się w Spodku nie w roli profesjonalnego zawodnika CS:GO, a zawodnika MMA w ramach szóstej edycji High League.

Kto rywalem papito na High League 6?

Na ten moment nie wiemy, kto wkroczy do jednego oktagonu z papito, jednak druga walka byłego gracza CS:GO na pewno zaciekawi nie tylko polskich, ale i zagranicznych fanów. Szósta edycja High League zaplanowana jest na 18 marca.

Wracam do miejsca, w którym wszystko się zaczęło w 2014 roku! Następna walka w Spodku. Tym razem wystartuję solo, więc liczę na Wasze wsparcie. Debiut w MMA. Niech strzały w głowę będą ze mną  – czytamy w oficjalnym wpisie pashabiceps na Twitterze