Respawn.pl

paszabiceps kontra Diablo na Stadionie Narodowym!

Autor: Michał Maćkowski
paszabiceps, pasha, pashabiceps

Ciężki wyzwanie postawił sobie Jarosław “paszabiceps” Jarząbkowski. Legenda Counter-Strike w kolejnej swoje walce, ale tym razem w ramach federacji FAME zmierzy się z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem, polskim bokserem i mistrzem świata organizacji WBC.

paszabiceps poznał swojego kolejnego rywala

Wszyscy kibice wiedzieli, że kolejna walka Jarosława “paszabicepsa” Jarząbkowskiego to tylko kwestia czasu. Jednak propozycję, jaką dostał Jarek, jest z pewnością zaskoczeniem, ale i dużym wyzwaniem dla niego. Polska esportowa legenda  w formule MMA zmierzy się z Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem, bardzo doświadczonym bokserem.

To jednak nie oznacza, że Jarek jest bez szans. Walka odbędzie się w formule MMA, w której znany wielu Diablo nie ma żadnego doświadczenia i będzie to jego debiut. Jak wiemy, były gracz między innymi Virtus.pro ma w tej formule więcej doświadczenia.

Walka na Stadionie Narodowym!

Pojedynek pomiędzy paszabiceps a Diablo będzie miał niezwykłą oprawę, a to ze względu między innymi na miejsce, w jakim odbędzie się 22 gala FAME. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na najpopularniejszym i największym w Polsce stadionie – PGE Narodowy.

Będzie to pierwsze takie wydarzenie na stadionie narodowym i przed FAME ciężkie wyzwanie, aby zapełnić największy stadion w Polsce. Trzeba jednak przyznać, że federacja rozpoczęła szybko ogłaszanie dużych walk. Przed Jarkiem i Diablo dowiedzieliśmy się, że na Stadionie Narodowym zawalczy także Kieras i Crazy.

FAME 22: Ultimate na Stadionie Narodowym odbędzie się 31 sierpnia, a sprzedaż biletów już ruszyła od 10 czerwca. Na ten moment znamy dwie walki, jakie odbędą się na największym stadionie w Polsce.