Respawn.pl

Paulina Hornik rywalką Lexy Chaplin na HIGH League 6

Autor: Krzysztof Sarna

Paulina Hornik będzie rywalką Lexy Chaplin w jednej z głównych walk HIGH League 6, która już 18 marca odbędzie się w katowickim Spodku. Bilety są już w sprzedaży, a pierwsza konferencja odbędzie się w nadchodzącym tygodniu.

Paulina Hornik to jedna z gwiazd projektu NATSU WORLD i najsłynniejszych polskich influencerek. W MMA stoczyła dotychczas jeden pojedynek. Wystarczyło zaledwie 40 sekund, aby w widowiskowym stylu pokonać Martynę “Pysię” Zbirańską w debiucie.

CZYTAJ TAKŻE: Kofin: Młodzi gracze CS’a chcą być na highlightach

Hornik zasłynęła w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 330 tysięcy fanów, natomiast na TikToku obserwuje ją 750 tys. osób.

Lexy Chaplin stoczyła już trzy walki w MMA, w tym dwie przeciwko Natalii “Natsu” Karczmarczyk, czyli bliskiej przyjaciółce Hornik. Ostatni pojedynek z jej udziałem odbył się we wrześniu podczas HIGH League 4. Chaplin zrewanżowała się “Natsu” za porażkę w debiucie i wygrała przez decyzję sędziowską. Poza tym pokonała Agatę “Fagatę” Fąk na HIGH League 2.

Stawką pojedynku nie będzie należący do Chaplin mass mistrzowski wagi muszej.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Wydarzenie będzie transmitowane na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicespa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denis “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs. Jacek “Muran” Murański
  • Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs. TBA
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs. TBA