Respawn.pl

peacemaker powraca do trenowania – brazylijski trener objął nowy zespół!

Autor: Maks Bartosik

Jeden z najbardziej utytułowanych brazylijskich trenerów, peacemaker, znalazł nowy zespół. Brazylijczyk od tego tygodnia trenuje drużynę LOS + oNe.

peacemaker w sierpniu ubiegłego roku rozstał się z Imperial Esports. Były trener m.in. Team Liquid czy Heroic od tamtego czasu pozostawał bez drużyny. Wraz z początkiem lutego jeden z najbardziej znanych szkoleniowców rozpoczął nową przygodę i objął zespół LOS + oNe, składający się z byłych zawodników brazylijskiego Team One.

Brazylijska formacja nie ma za sobą dobrego okresu. tlk i spółka od kilku miesięcy nie odnieśli żadnych sukcesów na krajowej scenie, nie mówiąc już nawet o międzynarodowej. Najlepszym wynikiem brazylijskiego składu jest zajęcie trzeciego miejsca w północnoamerykańskich rozgrywkach 43 sezonu ESL Challenger. LOS + oNe przegrało wtedy w półfinale z MiBR.

Peacemaker ma pomóc zespołowi w dostaniu się na turniej RMR przed Majorem w Paryżu. Brazylijska drużyna rozpocznie swoje zmagania od otwartych kwalifikacji, a te startują już za niecałe dwa tygodnie.