Respawn.pl

Strona główna » peet wraca do gry, repo odchodzi z AGG

peet wraca do gry, repo odchodzi z AGG

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po zakończeniu współpracy z trenerem Kubą „KubiKiem” Kubiakiem, AGG decyduje się na kolejne zmiany w zespole. Karol „repo” Cybulski nie jest już częścią drużyny, a zastąpi go Piotr „peet” Ćwiekliński.

Poprzez tę zmianę polska drużyna cofnęła się do staniu z grudnia 2015, kiedy to na miejsce doświadczonego już peeta dołączył 19-letni repo, początkowo jako stand-in.

Przeglądając statystyki drużyny nietrudno zauważyć, że w ostatnich miesiącach coś z ich grą było nie tak. O ile w poprzednim składzie AGG jeszcze jako Vexed Gaming byli w stanie dostać się na majora, tak tutaj nie radzili sobie z przeciętnymi przeciwnikami w różnych ligach.

W kluczowych momentach dla drużyny, takich jak kwalifikacje do DreamHack Masters Malmö 2016, repo zawodził. Jego wyniki odstające od reszty drużyny w końcu przyczyniły się do tego, że zadecydowano o powrocie do poprzedniego składu.

Za pośrednictwem Facebooka repo poinformował, że się nie poddaje i zamierza kontynuować profesjonalną grę, zaczynając od założenia nowego teamu. Zapewnił również o tym, że z byłymi teammate’ami pozostanie w koleżeńskich relacjach.

Tymczasem peet od czasu rozstania się z ówczesnym Vexed Gaming miał przerwę od profesjonalnego grania. Miejmy nadzieję, że po powrocie będzie w stanie osiągać takie wyniki jak wcześniej, a drużyna w tym składzie ponownie zagra na majorze.

W najbliższych dniach prawdopodobnie zostanie ogłoszony także nowy trener AGG. Jak informowaliśmy parę dni temu, wspólną decyzją Kuby „KubiKa” Kubiaka i reszty drużyny, przestał on był częścią zespołu.

Obecny skład AGG:

  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Dominik „GruBy” Świderski
  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Piotr „peet” Ćwikliński