Respawn.pl

Strona główna » PENTA Sports uzupełnia zespół!

PENTA Sports uzupełnia zespół!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Roszady w składzie PENTA Sports towarzyszyły nam już od dawien dawna. Teraz już jednak wszystko wiadome. Niemiecka organizacja przyjmuje pod swoje skrzydła trójkę utalentowanych zawodników i planuje ponowne podboje na scenie.

Wspomniałem o trójce utalentowanych zawodników. Owszem, lecz nie każdy z nich występował będzie jako gracz organizacji. Alexander „kakafu“ Szymanczyk, czyli były gracz takich drużyn jak LeiSuRe oraz KILLERFISH, obejmie funkcję trenera. Z wiedzą, którą wniesie do drużyny może być tylko lepiej.

[pull_quote_center]Posiadam bogaty zasób doświadczeń w prowadzeniu zespołu podczas gry. Moje poprzednie drużyny opierały się na decyzjach, które podejmowałem natychmiastowo w trakcie rozgrywki i dzięki nim niejednokrotnie odnosiliśmy sukcesy. Teraz całą moją wiedzę postaram się przekazać zespołowi PENTA Sports i wspomóc ich tak mocno, jak tylko potrafię.[/pull_quote_center]

Problemy drużyny rozpoczęły się na przełomie Listopada i Grudnia 2015r, gdy z zespołu odszedł Timo „Spiidi“ Richter, który to postanowił wrócić do mousesports. Chwilę później, ponieważ już na początku bieżącego roku, decyzję o odwieszeniu myszki na hak podjął Hendrik „strux1“ Goetzendorff. W drużynie pozostali wtedy jedynie Kevin „kRYSTAL“ Amend, Johannes „tabseN“ Wodarz oraz Tahsin „tahsiN“ Broschk, którym trzeba było natychmiastowo zapewnić wsparcie w postaci godnych zastępców pozostałej dwójki. Wybór padł na David’a „davidp“ Prins’a i Mike’a „MikeS“ Tuns’a. Warto zaznaczyć, że są to pierwsi w historii gracze PENTA Sports, którzy nie pochodzą z regionu DACHL, czyli:

  • Niemiec – D (Deutschland)
  • Austrii – A (Österreich)
  • Szwajcarii – CH (Schweiz)
  • Liechtenstein’u – L (Liechtenstein)

Po tak drastycznych zmianach można jednak zauważyć już pierwsze sukcesy. Jednym
z nich są udane kwalifikacje do PGL Minor.

 

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej sondzie 🙂
[socialpoll id=”2324377″]