Respawn.pl

Peppzor dołącza do drużyny JW i Flusha!

Autor: Maks Bartosik

Przerwa świąteczna w świecie CS:GO to dobry moment na dokonanie zmian. Do takich doszło w EYEBALLERS, gdzie zespół opuścił Svedjehed, a jego miejsce zajął Peppzor.

Drużyna Flushy i JW ma za sobą niezbyt udaną końcówkę roku. Szwedzka formacja zajęła 3-4 miejsce w Svenska Elitserien Fall 2022, a potem szybko zakończyła swój udział w rozgrywkach Thunderpick Bitcoin Series #2. Pocieszenie przyszło dopiero na sam koniec roku, gdy podopieczni slapa wywalczyli awans do 44 sezonu ESL Challenger. Mimo tego ostatniego sukcesu, Szwedzi zdecydowali się jednak na zmiany.

Z zespołem pożegnał się Leo “Svedjehed” Svedjehed, który był w składzie od momentu jego sformowania. Miejsce 19-letniego rifflera zajmie były zawodnik Fnatic Rising, Peppe “Peppzor” Borak. 20-latek zakończył współpracę z akademią brytyjskiej organizacji na początku grudnia tego roku i od tamtego momentu szukał nowego zespołu.

W komunikacie który znajdziemy na stronie organizacji możemy przeczytać kilka słów od Peppzora, który nie ukrywa zadowolenia z powodu dołączenia do EYEBALLERS. Wychowanek Teamu Ancient skomentował nowy rozdział w swojej karierze w następujący sposób:

Jestem bardzo szczęśliwy, że otrzymałem tę szansę. EYEBALLERS to legendarna organizacja. JW, flusha i ja mamy te same ambicje, chcemy walczyć o największe trofea i wierzę, że ten transfer ogromnie pomoże mi osiągnąć moje cele.

Aktualny skład EYEBALLERS prezentuje się następująco:

  • Jesper “JW” Wecksell
  • Robin “flusha” Ronnquist
  • Anton “Sapec” Palmgren
  • Casper “SHiNE” Wennerberg
  • Peppe “Peppzor” Borak