Respawn.pl

Perfekcyjny dzień 9INE i Honoris

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Za nami kolejny dzień na scenie międzynarodowej w wykonaniu polskich drużyn. Na pewno dzień zaliczyć do udanych mogą gracze 9INE i Honoris, którzy zwyciężyli swoje spotkania. 

Polskie drużyny cały czas walczą w internetowych turniejach i trzeba przyznać, że wyniki z każdym dniem są coraz lepsze. Dzisiejsze zakończone zmagania na pewno mogą cieszyć fanów Honoris i 9INE, bowiem obydwie ekipy zaliczyły zwycięstwa.

9INE pokonuje 20 drużynę świata i dobrze rozpoczyna nowy turniej

Najwięcej emocji dostarczyli dzisiaj fanom gracze 9INE, którzy rozegrali dwa oficjalnie spotkania w dwóch różnych turniejach. Najpierw ekipa Wiktora “mynio” Kruka zainaugurowała zwycięstwem swój udział w Elisa Invitational Winter 2023 pokonując już po dwóch mapach graczy europejskiego Partizan.

To jednak cięższy bój czekał Polaków wieczorem, bowiem w ramach czterdziestego czwartego sezonu ESL Challenger League mierzyli się z Bad News Eagles. Dwudziesta drużyna światowego rankingu HLTV nie okazała się taka straszna. Podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego rozpoczęli pojedynek od zwycięstwa Overpassa do siedmiu. Nieco później niestety otrzymali srogą lekcję od drużyny z Kosowa na Mirage, bo przegrali do pięciu. Ostatecznie na końcu przyszła pora na Anubisa, gdzie polska formacja wygrała 16:8, a cały mecz 2:1. W następnym spotkaniu 9INE zmierzy się z MONTE.

Honoris na plus, były skład Ungentium dogorywa

Honoris na pewno może być zadowolone ze swoich ostatnich poczynań. Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa zaliczył kolejne cenne zwycięstwo, tym razem na inaugurację swojego udziału w CCT West Europe Series. W polskich derbach drużyna legendy CS:GO pokonała los kogutos 2:0. Na pierwszej mapie na pewno można wyróżnić gracza kogutów Tomasza “tomiko” Urodę, który w ciągu trzydziestu sześciu rund zdobył 47 zabójstw.

Były już skład Ungentium kończy małymi krokami swoje ostatnie turnieje, które nie ukrywajmy, nie wyglądają za dobrze. Tym razem ekipa Patryka “Sidneya” Koraba na początek tego samego turnieju, co Honoris, przegrało z akademią Ninjas in Pyjamas. Co również istotne, w CCT West Europe bierze udział także Illuminar, które także przegrało swój pierwszy mecz na Nexus.