Respawn.pl

Pięciokrotny zwycięzca Majora uzupełnia skład Preasy Esport!

Autor: Maks Bartosik

Szybko wyjaśniła się przyszłość Dupreeha po odejściu z Vitality. Duńczyk został zaprezentowany jako nowy nabytek duńskiego Preasy Esport!

Dupreeh opuścił Vitality tuż przed świętami, po tym jak przez pół roku był jedynie rezerwowym w składzie zwycięzców ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO. Duńczyk w międzyczasie pomagał Heroic podczas rozgrywek BLAST Premier, jednak finalnie nie dołączył do nowego składu duńskiej organizacji. Jak się jednak okazuje, 27-latek przy wyborze nowej formacji postanowił ponownie postawić na rodzimą organizację.

A tą jest Preasy Esport, które po świętach ogłosiło zakontraktowanie Dupreeha jako piątego zawodnika. Duńczyk wypełni tym samym lukę pozostałą po odejściu Nicoodoza do wspomnianego wcześniej Heroic. Oznacza to, że Preasy zdecydowało się na odpuszczenie w składzie miejsca dla nominalnego snajpera, bowiem jak wszyscy doskonale wiemy, Dupreeh nim nie jest. Tak samo jak pozostała czwórka graczy duńskiej organizacji.

Dupreeh: Celem awans na Majora

Głównym celem duńskiej formacji jest rzecz jasna wywalczenie awansu na PGL Major Copenhagen 2024, który odbędzie się w stolicy Danii. Potwierdza to sam Dupreeh, który na X (dawniej Twitter) napisał, że nie chciałby wypuścić takiej szansy z rąk i występ w stolicy swojej ojczyzny jest jego marzeniem.

Aktualny skład Preasy Esport prezentuje się następująco:

  • Denmark Peter “dupreeh” Rasmussen
  • Denmark Ismail “refrezh” Ali
  • Denmark Thomas “TMB” Bundsbæk
  • Denmark Fredrik “roeJ” Jørgensen
  • Denmark Alexander “Altekz” Givskov
  • Denmark Daniel “Vorborg” Vorborg (trener)