Respawn.pl

Pięciu Polaków w play-offach LVP Rising Series 2

Autor: Paweł Wilk
starxo

Faza grupowa drugiej edycji LVP Rising Series dobiegła końca i poznaliśmy ośmiu ćwierćfinalistów. W tym gronie znalazło się aż pięciu biało-czerwonych.

Do rywalizacji w internetowym turnieju przystąpiło szesnaście drużyn, połowa z hiszpańskich, a druga z europejskich kwalifikacji. W pierwszych etapie zespoły rozlosowane do czterech grup, gdzie obowiązywała drabinka podwójnej eliminacji. Po tej fazie zdecydowanie najlepsze humory panują u reprezentantów Aced – Patryka “starxo” Kopczyńskiego oraz Aleksandra “zeeka” Zygmunta  – którzy gładko wygrali grupę A oraz u Michała “MOLSIEGO” Łąckiego i jego kolegów z Vodafone Giants, najlepszej formacji koszyka C. W playoffach zobaczymy także Movistar Riders, na czele z Maksem “kamykiem” Rychlewskim oraz Dawidem “Fila” Czarneckim. Daleko od awansu do kolejnej fazy znaleźli się pozostali Polacy w LVP, czyli Team Queso. Kamil “krytyq” Dudek i spółka w grupie C przegrali oba spotkania i zajęli ostatnie miejsce.

Teraz przed najlepszą ósemką rywalizacja w ćwierćfinale drabinki pojedynczej eliminacji. Mecze rozpoczną się już w najbliższy wtorek od starcia Acend i Team DeftFox oraz Vodafone Giants przeciwko Movistar Riders. Dzień później na serwerze pojawią się reprezentanci Cream Real Betis i SUPRMODE, a także 19esports oraz Team Finest. Wszystkie spotkania LVP Rising Series 2 śledzić można na oficjalnym kanale organizatora.

Ćwierćfinałowe pary LVP Rising Series 2:

15 czerwca
17:00AcendvsTeam DeftFox
19:30Vodafone GiantsvsMovistar Riders
16 czerwca
17:00Cream Real BetisvsSUPRMODE
19:3019esportsvsTeam Finest