Respawn.pl

Tak prezentuje się pierwsza skrzynka CS2 – poznajcie Kilowatt Case!

Autor: Maks Bartosik

Dziś w nocy Valve zdecydowało się wypuścić sporą aktualizację, w której pojawiła się pierwsza w historii skrzynka CS2 – Kilowatt Case. Jak prezentują się skiny w niej zawarte?

Długo na to czekaliśmy, ale w końcu mamy to! Dziś w nocy pojawiła się pierwsza, historyczna skrzynka w CS2. Valve zdecydowało się nazwać ją Kilowatt Case. Znalazło się w niej osiemnaście skinów, w tym dwa czerwone, trzy różowe i jedna, zupełnie nowa kosa – Kukri Knife. Jednak to co najważniejsze, to pierwszy, historyczny skin do Zeusa!

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie skiny, które znajdują się w nowej skrzynce Kilowatt Case:

 

Kukri Knife 1Inheritance 1Chrome CanonmJawbreakerOlympus 1024x576 1Black LotusAnalog InputJust SmileHybridEtch LordBlock 18IrezumiMotorizedSlagDezastreDark SigilLightHideout

Nowa skrzynka CS2 – jak ją zdobyć?

Nową skrzynkę można wydropić tylko w jeden sposób – po wbiciu nowego poziomu. Wtedy pojawi się szansa, że pośród czterech nagród dostępnych w sklepie, trafimy akurat właśnie Kilowatt Case.

Nowe naklejki

Oprócz nowej skrzynki, Valve dodało także nową kapsułę z naklejkami – Ambush (po polsku – zasadzka). Zawiera ona dwadzieścia jeden zupełnie nowych naklejek. Jej cena obecnie wynosi 4.10zł.

Zrzut ekranu 5096

Nowy music kit w CS2

I na koniec pojawił się także nowy zestaw utworów, stworzony we współpracy z NIGHTMODE. Zawiera on utwory od siedmiu różnych wykonawców, a kosztuje lekko ponad 20zł w podstawowej wersji i niecałe 33zł w wersji StatTrack.

Wszystkie wyżej wymienione nowości pojawiły się w dzisiejszej aktualizacji CS2. Więcej o zmianach przeczytacie pod tym linkiem.