Respawn.pl

Pierwsza operacja w CS2 coraz bliżej?

Autor: Michał Maćkowski
CS2

Gracze CS2 wciąż czekają na nowości! Wygląda jednak na to, że Valve chce wszystko dopieścić i pierwsza operacja w najnowszej wersji gry jest coraz bardziej prawdopodobna.

Chińska wersja CS2 pyta o ocenę ostatnich operacji

Społeczność Counter-Strike 2 żyje ostatnimi doniesieniami dotyczącymi potencjalnej pierwszej operacji w nowej wersji gry. Sprawa ma się na tyle ciekawie, że duża ilość poszlak znajdowanych przez fanów zaczyna się sprawdzać i bardzo możliwe, że długo wyczekiwana przepustka wreszcie pojawi się w grze. W innym wypadku, na pewno doczekamy się sporej aktualizacji.

Przeczytaj więcej – Do CS2 już niedługo dodane zostaną breloki? Do tego mogą czekać nas nowe mapy.

To jednak ostatnie zmiany bardziej sugerują dodanie do gry operacji. Dokładnie 24 czerwca chińska wersja CS’a dodała do swojej strony kategorię, w której gracze mogą ocenić stare operacje. Dodatkowa podstrona sugeruje, że nowa operacja może pojawić się już z 25 na 26 czerwca.

Aktualizacja map w warsztacie Steam

Jeżeli wyciek z chińskiej strony CS’a można potraktować z lekkim przymrużeniem oka, to ciągłe aktualizacje potencjalnych map dodanych do gry już nie. W warsztacie Steam na bieżąco aktualizowane są mapy, jakie mają zostać dodane do CS2 przy okazji operacji. Mowa tutaj o takich mapach jak: Santorini, nazwane w Warsztacie Thera, Memento (Wingman), Assembly (Wingman), Mills czy Pool Day (Deathmatch), planszę bardzo dobrze znaną ze starszych wersji gry.

Początkowo poszlaki sugerowały, że pierwsza operacja w CS2 może pojawić się z okazji urodzin Counter-Strike. Tak się jednak nie stało i gracze wciąż czekają na pierwszą przepustkę w nowej wersji najpopularniejszego FPS’a na świecie.