Respawn.pl

Pierwsze wyzwanie od Grześki w Valorant zakończone!

Autor: Michał Maćkowski
Valorant

Za nami kolejne wyzwanie rzucone przez Grześki! Tym razem rywalizacja zadebiutowała w VALORANT, gdzie widzowie wraz Jacob4TV mieli okazję wygrać nagrody pieniężne.

Marka Grześki wspólnie z Jacob4TV przygotowałą w tym roku szereg wyzwań gamingowych. Do tej pory odbyły się rozgrywki w gry CS:GO i Fortnite. Teraz przyszedł czas na VALORANTA, w którym streamer grał wspólnie ze swoimi widzami. Nie była to gra o pietruszkę, do wygrania były nagrody pieniężne oraz giftboxy, które w tym roku marka przygotowała dla graczy. 

Na start utrudnienie…

Wyzwanie rzucone przez Grześki polegało na zdobyciu największej ilości eliminacji podczas jednego pojedynku. Gracz z największą liczbą punktów w tej kategorii zdobywał 300 PLN, kolejny nagradzany był kwotą 100 PLN. Wyzwanie nie należało do najłatwiejszych, szczególnie że Jacob4TV wymyślił kolejne utrudnienie dla swoich widzów.  Streamer postanowił określić kolejność wybierania postaci, przez co  gracze z wyższą rangą i większym doświadczeniem nie mogli wybrać swoich ulubionych postaci, w których czują się najpewniej. 

Pierwsze spotkanie przyniosło naprawdę sporo emocji i co ważne, wyrównane starcie. W jednym momencie na tablicy wyników widzieliśmy rezultat aż 9:9, przez co walka o pierwsze i drugie miejsce pod względem eliminacji cały czas była otwarta. Ostatecznie zespół kierowany przez Jacob4TV przegrał mecz 10:13, a zwycięzcą wyzwania został Sedi officialny, który zdobył 24 eliminacje. Drugie miejsce zajęła dziewczyna o nicku Kielmasowa z 13 frag’ami. Stanęła ona w szranki z płcią męską i świetnie sobie poradziła. 

Drugi pojedynek przyniósł nam nieco inną rywalizację, ponieważ Jacob4TV przygotował grę niestandardową, dzięki czemu w rywalizacji mogło wziąć udział aż dziewięciu fanów. Co ciekawe, zespół Jacob4TV przegrał z ekipą złożoną z widzów, którzy zgarnęli całą pulę nagród dla siebie. Zwycięzcami drugiego pojedynku zostali K4rz3ll1 oraz samu, którzy zdobyli odpowiednio 22 i 21 eliminacji.

Grzeski valorant

Walka do samego końca i znowu porażka..

W trzeciej rywalizacji ponownie doczekaliśmy się starcia dwóch zespołów złożonych z widzów i Jacob4TV. Jednak tym razem walka była nieco bardziej wyrównana i do samego końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Ostatecznie ponownie z przegraną i to niestety wynikiem 11:13 pogodzić się musiał zespół, w którym grał Jacob. W przedostatnim starciu pewne pierwsze miejsce pod względem eliminacji zdobił Aveman, który łącznie zgarnął aż 32 fragi. Drugie miejsce przypadło zawodnikowi o nicku kubaokej z 25 eliminacjami.

Na sam koniec Jacob4TV rozegrał jeszcze z widzem pojedynek jeden na jeden o specjalnie zaprojektowany przez Grześki gift box. No i tutaj wreszcie streamer miał okazję poczuć smak zwycięzca, bo wygrał 5:4 na Bind.

Kolejne wyzwanie pod znakiem marki Grześki odbędzie się już 27 grudnia w godzinach porannych. Ponownie będzie ono w grze VALORANT. 

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy