Respawn.pl

Piłkarz Rakowa z kartą TOTS Reszty Świata w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
TOTS ROW FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się ostatnia już drużyna promocyjna Team Of The Season – TOTS Reszty Świata. Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się jeden zawodnik mistrza Polski, Rakowa Częstochowa!

Event Team Of The Season w FIFA 23 jest już na ostatniej prostej. Po tym jak w piątek w grze pojawiła się drużyna TOTS Ultimate, pozostawało nam tylko czekać na ostatnią drużynę sezonu w tej edycji gry – Team Of The Season Rest Of World. Ta trafiła do paczek w niedzielę o godzinie 19:00 i przyniosła kilka ciekawych kart!

TOTS ROW

Wśród nich znaleźli się m.in. Jota (95), Davidson (94), Amahl Pellegrino (93), Craig Goodwin (92 czy Viktor Claesson (91). Do tego w drużynie TOTS Reszty Świata otrzymaliśmy ekstraklasowy akcent w postaci karty TOTS Zorana Arsenicia z Rakowa Częstochowa. Chorwacki defensor mistrza Polski został na niej oceniony na 90 punktów oceny ogólnej.

Pełny skład Team Of The Season Rest Of World możecie zobaczyć poniżej:

Standardowo oprócz drużyny dostępnej w paczkach, pojawiły się także karty do zdobycia w SBC i zadaniach tygodniowych. W wyzwaniach budowania składów możemy zdobyć kartę TOTS Erika z Al-Ain, ocenioną na 88. Koszt całego wyzwania o kartę Brazylijczyka to niecałe 20 tysięcy monet.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WYMAGANIA ZADANIA 1 lub więcej zawodników: Drużyna tygodnia (TOTW) LUB Drużyna sezonu (TOTS) Min. ocena zespołu: 81 Liczba piłkarzy w składzie: 11 NAGRODY ZA GRUPĘ: 88 181 LO ERIK 94 TEM 88 DRY 70 STR 85 OBR 82 POD 87 FIZ”

Natomiast w zadaniach pojawiła się karta TOTS Paula Mullina z Wrexham, oceniona na 91. By ją zdobyć, trzeba wykonać cztery zadania z specjalnej grupy. Co najważniejsze – wyzwania można zaliczać również w FUT Champions.

obraz 2023 06 11 234849393

Drużyna Sezonu Reszty Świata będzie dostępna w FIFA 23 Ultimate Team przez pięć dni, do piątku 16 czerwca. Wtedy też zakończy się promocja Team Of The Season w FIFA 23 i otrzymamy nowy event – Shapeshifters.