Respawn.pl

Piłkarze Manchesteru United przejmą skład Paloma?

Autor: Maks Bartosik
Co połączy Paloma i Manchester United?

Co ma wspólnego Paloma z Manchesterem United? Wydaje się, że nic, a jednak coś ma. A co? To zaraz się dowiecie!

Składu Paloma nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Ba, polska formacja znana jest już na całym świecie, a zwłaszcza w Rosji i krajach azjatyckich. Niestety, nie jest tam znana ze względu na swoje świetne wyniki, a kontrowersje związane nie tylko z cheatowaniem, ale też i z ustawianiem meczów. A to w Azji uwielbiają…

Paloma znalazła nową organizację?

Ale dobra, odstawmy na bok kontrowersje związane z Paloma i przejdźmy do najnowszych doniesień. A te są szokujące, bowiem według portalu Sheep Esports, usługami polskich zawodników zainteresowana jest organizacja Rebels Gaming. Dla niezorientowanych, jest to organizacja, której właścicielami są David De Gea, Juan Mata i Bruno Fernandes – byli i obecni piłkarze jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w historii piłki nożnej – Manchesteru United.

Celem występ na IEM Katowice 2024!

Co mogłoby kierować hiszpańską organizacją, zarządzaną przez takie gwiazdy, by zakontraktować akurat skład Paloma? A to jest akurat najprostsza kwestia. W obecnym składzie Paloma jest trzech graczy, którzy niedawno wygrali ESL Mistrzostwa Polski, dzięki czemu uzyskali slot w fazie Play-In IEM Katowice 2024. A to z kolei jest idealną okazją dla nowej organizacji, by wejść na scenę CS2. A że zapewne z marnym skutkiem i wieloma kontrowersjami, to już inna kwestia.

Skład Paloma, który może dołączyć do Rebels Gaming prezentuje się następująco:

Patryk “olimp ” Woźniak
Rafał “sNx” Snopek
Kamil “kisserek” Banak
Mariusz “casey“Jarząb
Alan ” Flayy ” Krupa