Respawn.pl

Pimp dołącza do SK Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po bardzo udanym występie na Fragbite Masters, nikt nie mógł spodziewać się, że w składzie SK Gaming zajdą zmiany. Do zespołu dołączył były zawodnik Team Dignitas – Jacob “Pimp” Winneche.

Pimp opuścił szeregi Dignitas prawie miesiąc temu, a jego przyszłość była pod znakiem zapytania. Wiele osób łączyło Winneche z przenosinami do Ameryki Północnej, gdzie mógłby wspomóc jedną z czołowych drużyn swoimi umiejętnościami. Tak się jednak nie stało.

Miejsca w składzie ustąpił mu najpopularniejszy zawodnik SK Gaming – Casper “cadian” Møller, którego możecie kojarzyć m.in. z różnych eventów organizowanych przez ESL. Organizacja podaje, że zmiana była zaplanowana przed występem zespołu na Fragbite Masters i nie ma żadnego związku z osiągniętym tam wynikiem.

Cała sprawa wydaje się trochę niejasna, a Møller zapowiedział, że w dniu dzisiejszym wyda oświadczenie, które zmieni spojrzenie społeczności na pewne rzeczy, w formie pisemnej lub w formie VLOGa.

Oprócz Winneche, do składu oficjalnie dołączyli Andreas “MODDII” Fridh oraz Emil “Magisk0Y” Reif, którzy przez ostatnie dwa miesiące pełnili w zespole role stand-inów.

Odświeżony skład SK Gaming prezentuje się następująco:

  • [flag dk]Michael “Friis” Jørgensen,[/flag]
  • [flag dk]Asger “AcilioN” Larsen,[/flag]
  • [flag dk]Emil “Magiskb0Y” Reif,[/flag]
  • [flag dk]Jacob “Pimp” Winneche,[/flag]
  • [flag se]Andreas “MODDII” Fridh,[/flag]
  • [flag dk]Casper “cadiaN” Møller (rezerwowy)[/flag]