Respawn.pl

PixelFire traci drużynę

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zaskakująca wiadomość szybko obiegła e-sportową scenę. PixelFire oraz zawodnicy postanowili rozstać się, po zaledwie dwu tygodniowej współpracy.

W styczniu tego roku, szef organizacji z otwartymi ramionami i radością witał nowych zawodników, którzy po rozstaniu się z CSGO.one postanowili połączyć swoje siły z PixelFire. Po wspólnie wyjaśnionej sytuacji, dotyczącej zarzutów o ustawianie meczy, nic nie wskazywało na to, że ich współpraca szybko się zakończy.

Drużynie grając pod banderą PixelFire udało zdobyć się 3-4 miejsce na Europe Minor Championship, jednak po powrocie, otrzymali wiadomość o braku możliwości spełnienia niektórych, uzgodnionych warunków przez organizację. Ta informacja spowodowała, że zespół jest ponownie zmuszony do poszukiwania nowego domu.

[pull_quote_center]Niestety, pierwotny plan nie doszedł do skutku. My i PixelFire zdecydowaliśmy, że rozstanie będzie dla Nas najlepszą opcją. – André “BARBARR” Möller [/pull_quote_center]

PixefFire posiadało:

[flag hu]Viktor “flash” Tamás Bea[/flag][flag hu]Bence “DeadFox” Böröcz[/flag][flag dk]Lasse “maeVe” Elgaard[/flag][flag dk]Benjamin “tabu” Vangstrup[/flag][flag se] André “BARBARR” Möller [/flag]

[flag hu] Attila “boco” Árvai (trener)[/flag]