Respawn.pl

Strona główna » Plotki potwierdzone! GODSENT przedstawiło swój nowy skład!

Plotki potwierdzone! GODSENT przedstawiło swój nowy skład!

Autor: Michał Maćkowski
GODSENT

Organizacja GODSENT nie próżnuje. Po sprzedaniu składu do najprawdopodobniej FunPlus Phoenix przyszła pora na kontynuację rywalizacji na scenie CS:GO. Tym razem szwedzka organizacja postanowiła zatrudnić brazylijski zespół.

GODSENT nie ma zamiaru odpuszczać sceny CS:GO. Szwedzka organizacja niedawno sprzedała swój skład i już postanowiła zatrudnić nowy. Tym razem jednak barwy będą reprezentować Brazylijczycy, którzy już w styczniu zadebiutują w Europie.

Nowy zespól GODSENT został złożony z trzech wykupionych gracz oraz dobrze nam znanych dwóch reprezentantów m.in. MIBR. Na czele nowej drużynie stanął Epitacio “⁠TACO⁠” de Melo, który we wrześniu pożegnał się z MIBR wraz z Ricardo “dead⁠ Sinigaglia. Były trener MIBRU będzie pełnił rolę menadżera.

W składzie nowej drużyny GODSENT znaleźli się także: były gracz YEAH Eduardo “⁠dumau⁠” Wolkmer, Bruno ⁠b4rtiN⁠” Câmara oraz Bruno “⁠latto⁠ Rebelatto, który do niedawna reprezentował barwy RED Canids. W zespole znalazł się także znany szersze publiczności João ⁠felps⁠” Vasconcellos.

“Jesteśmy bardzo zaszczyceni i podekscytowani tym nowym projektem i wszystkim, co wniesie do naszej organizacji. Jesteśmy przekonani, że w nadchodzących latach będziemy razem robić niesamowite rzeczy. Chcemy podziękować dead, Taco i zespołowi za ich pasja i dążenie do tego.” – czytamy na oficjalnej stronie GODSENT

Pełny skład GODSENT prezentuje się następująco:

  • Epitacio “⁠TACO⁠ de Melo
  • João ⁠felps⁠” Vasconcellos
  • Eduardo “⁠dumau⁠” Wolkmer
  • Bruno ⁠b4rtiN⁠” Câmara
  • Bruno ⁠latto⁠ Rebelatto
  • Olavo ⁠chucky⁠ Napoleão (trener)
  • Ricardo ⁠dead⁠ Sinigaglia (menadżer)