Respawn.pl

Strona główna » Podsumowanie MSI & AMD Red Dragon CS:GO League

Podsumowanie MSI & AMD Red Dragon CS:GO League

Autor: Sergiusz Lelakowski

W ostatnią sobotę w warszawskim Budda Play odbył się finał MSI & AMD Red Dragon CS:GO League. W ramach internetowych kwalifikacji zostały wyłonione 2 drużyny amatorskie oraz 2 drużyny profesjonalne które zmierzyły się oko w oko na lanie.

Wśród amatorów zmierzyły się ekipy KUSH oraz ZEA BISTIS. Po 3 mapach i przerwie spowodowanej brakiem prądu lepsze okazało się ZEA BISTIS które mogło cieszyć się z nagrody w wysokości 1700 złotych.

ZEA BISTIS

Po amatorach przyszła pora na pojedynek profesjonalistów. W internetowych kwalifikacjach najlepsze okazały się zespoły inShock oraz Black Ravens. W ekpie Mariusza “Loorda” Cybulskiego, podobnie jak podczas Orange Video Fest, ponownie zobaczyliśmy jako stand-in’a Damiana “Diamona” Żarskiego który zastąpił Pawła “RED’a” Szymańskiego.

Pierwszą mapą było de_dust2 i została ona w pełni zdominowana przez zespoł inShock. Mapa zakończyła się wynikiem 16:4. Na de_cache Black Ravens zaprezentowało się zdecydowanie z lepszej strony i po niezłej stronie terro wydawało się, że będą  wstanie nawiązać walkę. Jednak doświadczenie i umiejętności były po stronie ich przeciwników i musieli oni uznać wyższość inShock.

inShock VS Black Ravens 2:0(16:4, 16:8) 

DSC_0120 DSC_0129

 

Obszerna foto relacja z wydarzenia dostępna na facebook’u Black Ravens —>  FOTORELACJA

 

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia video podsumowania przygotowanego przez Piotra “Izaka” Skowyrskiego 🙂