Respawn.pl

Podsumowanie Twitcha 2022 dla każdego! Sprawdź jak korzystałeś z platformy

Autor: Michał Maćkowski
Twitch

Twitch udostępnił roczne podsumowanie dla każdego z kont, dzięki czemu każdy użytkownik może sprawdzić między innymi, jaki czas spędził na platformie i których twórców oglądał najdłużej. 

Twitch ruszył z podsumowaniem kończącego się już 2022 roku. Platforma na ten moment udostępniła dla każdego konta osobiste podsumowanie, gdzie znajdują się takie informacje jak ilość godzin spędzonych na platformie, najczęściej oglądani twórcy czy używane emotki. Z podsumowania może skorzystać każdy tutaj.

Sprawdź swoje podsumowanie Twitcha w 2022 roku

Podsumowanie 2022 roku zostało udostępnione dla każdego konta i wystarczy zalogować się na stronie podanej wyżej. Następnie pojawią się dane dotyczące konta na platformie. Dzięki podsumowaniu dowiecie się, ile godzin i dni spędziliście na platformie,  których twórców oglądaliście najczęściej i jakie emotki używaliście na chat. Oprócz tego, w podsumowaniu Twitch postanowił dodać informację o ilości punktów, jakie udało się zgromadzić na koncie i na streamach najpopularniejszych streamerów, których oglądaliście.

To jednak nie koniec, bowiem w podsumowaniu nie mogło zabraknąć informacji o najczęściej oglądanych przez Was kategorii i gier na Twitchu. Wszystko dostępne jest na stronie z możliwością pobrania zdjęcia i podzielenia się z kolegami.

twitch recap 2022 e1671028435456