Respawn.pl

Pogoń za punktami trwa! Czas na trzecią kolejkę PLE

Autor: Krzysztof Sarna

Nie ma ani chwili na złapanie oddechu. Codziennie możemy podziwiać rozgrywki w ramach pogoni za tytułem najlepszej ekipy w kraju. Dopiero co zakończyliśmy szóstą kolejkę ESL Mistrzostw Polski, a już rozpoczynamy trzeci tydzień w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej PLE.

Z ubiegłego tygodnia w PGE Dywizji Mistrzowskiej PLE z pewnością może się cieszyć MAD DOG’S PACT, które pokonało niespodziewanie reprezentantów x-kom AGO. Tron na ten moment należy zarówno do Izako Boars, jak i wcześniej wspomnianego PACT-u. To właśnie te drużyny posiadają po pięć punktów. 

Co ciekawe, już dzisiaj startuje nowa promocja od naszego partnera, eWinnera. Bukmacher przygotował akcję polegającą na tym, że po wpłaceniu depozytu można odebrać bonus w wysokości 70% aż do kwoty 500 PLN! Promocja obejmuje również zmagania CS:GO, tak więc jest to idealna okazja, żeby z niej skorzystać. To jednak nie wszystko, ponieważ w każdym dniu, w którym reprezentacja Polski rozgrywa swoje spotkania, a jest to 9 oraz 12 października, możemy otrzymać FREEBET 25 PLN. Aby z niego skorzystać, należy obstawić kupon AKO z kursem minimalnym 2.50 we wcześniej wskazanych dniach za dokładną kwotę 49 PLN. Więcej szczegółów i informacji znajdziecie pod tym odnośnikiem.

13:00 | Izako Boars vs. x-kom AGO – BO3                              

Trzecią kolejkę Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej rozpoczniemy o godzinie 13:00. Już na sam start będziemy świadkami starcia wagi ciężkiej. Izako Boars, a więc aktualny lider tabeli zmierzy się z najlepszą polską formacją, a mowa tu o x-kom AGO. Podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa na tę chwilę nie mają powodów do dumy, ponieważ zajmują oni ósme miejsce. “Jastrzębie” jak na razie przegrały z HONORIS i MAD DOG’S PACT. Z kolei “Dziki” wygrały z PGE Turowem Zgorzelec, jak i Teamem ESCA Gaming. Mimo to eksperci typują dziś na wiktorię 26. ekipy świata, na którą przelicznik to 1.60, podczas gdy na IB 2.20. 

16:00 | HONORIS vs. SKILLSTARS.PRO – BO3

Następnie do gry wejdzie HONORIS oraz SKILLSTARS.PRO. Organizacja Filipa “NEO” Kubskiego i Wiktora “TaZa” Wojtasa bezsprzecznie dąży do fazy pucharowej. Idealnie odzwierciedla to trzecie miejsce i cztery punkty po dwóch starciach. HONORIS jak na razie jest niepokonane, ponieważ najpierw wygrało 2:1 z x-kom AGO, a następnie tym samym wynikiem z M1 EDEN. Mateusz “Bozydar” Jaworski i jego koledzy rzutem na taśmę dostali się do dywizji mistrzowskiej po tym, jak dowiedzieliśmy się, że Anonymo w ostateczności w niej nie zagra. SKILLSTARS.PRO ma co prawda jeden mecz mniej, ale przed tygodniem wygrało z TPT. Trzeba jednak przyznać, że to starcie jest największym “pewniaczkiem” w ramach trzeciej kolejki. Każda złotówka postawiona na HONORIS będzie mnożona razy 1.08. W przypadku ewentualnej wiktorii drugiej formacji będzie to aż 6.20!

HON SKIL1
19:00 | Tarczyński Protein Team vs. PGE Turów Zgorzelec – BO3

Na koniec środowych spotkań dojdzie do starcia pomiędzy Tarczyńskim Protein Teamem a PGE Turowem Zgorzelec. TPT na ten moment plasuje się na ostatniej pozycji w ligowym zestawieniu, wszak po dwóch spotkaniach ma tylko jeden punkt. Szymon “sk1tt” Rogoziński i jego koledzy ulegli PACT-owi, ale urwali za to mapę w potyczce ze SKILLSTARS.PRO. Z kolei organizacja z Dolnego Śląska na start przegrała z Izako Boars, ale po pełnej serii górowała nad Illuminar Gaming. Trudności w jednoznacznym wytypowaniu przyszłego zwycięzcy mają nawet bukmacherzy, ponieważ mnożnik na TPT to 2.05, podczas gdy na drużynę ze Zgorzelca to 1.70.

Czwartek, 7 października

16:00 | M1 EDEN vs. Team ESCA Gaming – BO3

Trzecia kolejka rozgrywać się będzie także w czwartek. Następnie do gry wejdzie M1 EDEN oraz Team ESCA Gaming. To obie drużyny, od których zazwyczaj nie oczekujemy niczego wielkiego. Jednak w rozgrywkach zza miedzy, a więc ESL Mistrzostwach Polski ESCA radzi sobie bardzo dobrze, czego dowodem jest trzecia lokata w tabeli po dziesięciu spotkaniach. Jeśli jednak mówimy o Polskiej Lidze Esportowej, to dla M1 EDEN będzie to dopiero drugi pojedynek. W ubiegłym tygodniu Kacper “RicziMaszynka” Benci i jego koledzy zdobyli jeden punkt dzięki wygranej mapie przeciwko HONORIS, ale w ostateczności musieli się pogodzić z porażką. Nieco wyżej, bo na piątej pozycji plasuje się TEG, który po pełnych seriach uznawał wyższość IHG oraz Izako Boars. Bukmacherzy nie posiadają żadnych złudzeń, czego dowodem jest kurs na ESCĘ wynoszący 1.45, przy jednoczesnym 2.55 dla M1E.  

 

19:00 | Illuminar Gaming vs. MAD DOG’S PACT – BO3

Trzeci tydzień PLE zakończą reprezentanci Illuminar Gaming oraz MAD DOG’S PACT. Ten drugi zespół na obecną chwilę okupuje drugą lokatę z dorobkiem pięciu oczek po tym, jak wygrał 2:0 z TPT oraz x-kom AGO. IHG natomiast jest na czwartym miejscu, ale doznało już porażki z PGE Turowem Zgorzelec. Jako marki doskonale znamy te organizacje. Jednak od dłuższego czasu zmagają się one z wewnętrznymi problemami, przez co nie do końca wiemy, czego spodziewać się od tych drużyn. Faworytem do zwyciężenia tego meczu wydaje się PACT, na który przelicznik wynosi 1.35, a na IHG 2.95.

igh pact

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Promocje od eWinnera są przez cały czas aktywne i aż prosi się, żeby z nich skorzystać. Jeżeli nie mieliście w przeszłości jeszcze grać u naszego partnera, to jest to idealna okazja, żeby spróbować swoich sił. Jeżeli postawicie swój pierwszy kupon, a później ten okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Nie zapominajcie o naszym kodzie promocyjnym ‘IZAKTV’ z którym kwota zwrotu może wynieść nawet 110 złotych. Wszystkie szczegóły znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera.

IzakTV 750x200 110 1 1

Nie ma co ukrywać, że kursy na większość drużyn w ramach trzeciej kolejki Polskiej Ligi Esportowej są bardzo kuszące. “Puszczając” kupon na te teoretycznie lepsze drużyny można przytulić całkiem niezłą sumkę. 

Kuponik

Harmonogram 3. kolejki PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej prezentuje się następująco:

6 października, środa:

13:00 | Izako Boars vs. x-kom AGO – BO3

16:00 | M1 EDEN vs. Team ESCA Gaming – BO3

19:00 | Tarczyński Protein Team vs. PGE Turów Zgorzelec – BO3

7 października, czwartek: 

16:00 | HONORIS vs. SKILLSTARS.PRO – BO3

19:00 | Illuminar Gaming vs. MAD DOG’S PACT – BO3

Przypomnimy, że sponsorem rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej jest eWinner. Spotkania w ramach PLE z polskim  komentarzem możecie oglądać na kanale organizatora na Twitchu.

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem IZAKTV, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.