Respawn.pl

Pół miliona dolarów za dwa skiny do CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejna bardzo duża transakcja związana ze skinami CS:GO została sfinalizowana. Tym razem sprzedano skin do AK-47 i noża za pół miliona dolarów. 

Społeczność CS:GO jest już nieco przyzwyczajona do transakcji, w których kwota przekracza pięciocyfrową sumę. Tym razem jednak doczekaliśmy się drugiej największej transakcji w historii gry. Za skina do AK-47 oraz Karambita anonimowy fan gry musiał zapłacić pół miliona dolarów.

Druga największa transakcja w CS:GO za nami; Pół miliona na stole!

Trzeba przyznać, że nie na co dzień możemy usłyszeć o takiej transakcji, a szczególnie, że mówimy tutaj o skinach w CS:GO. Jak poinformował za pośrednictwem swojego Twittera – ZipelCS, który zajmuje się sprzedażą skinów, udało mu się zakończyć drugą największą transakcję związana ze skinami.

Duńczyk sprzedał bowiem AK-47 Case Hardened w minimalnym zużyciu, w patternie, który daje zdecydowanie więcej niebieskiego i który posiadał cztery naklejki holo nieistniejącego już zespołu Titan oraz Karambita, który także miał zdecydowanie więcej niebieskiego. Za te dwa przedmioty, kupujący musiał zapłacić 500 000$.