Respawn.pl

Strona główna » Polacy na placu boju w ramach Malta Vibes Knockout Series 2! Znamy listę uczestników

Polacy na placu boju w ramach Malta Vibes Knockout Series 2! Znamy listę uczestników

Autor: Marcin Kapusta

Wielkimi krokami zbliża się druga odsłona Malta Vibes Knockout Series, dlatego też organizatorzy ujawnili listę uczestników. Widnieją na niej gracze znad Wisły!

Inauguracyjny turniej z cyklu Malta Vibes Knockout Series cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też Eden Esports ogłosiło drugą edycję. Format rozgrywek pozostaje niezmieniony – organizatorzy po raz kolejny zastosowali drabinkę pojedynczej eliminacji, co oznacza, że ewentualna porażka wiąże się z odpadnięciem z dalszej gry. Począwszy od RO16, każda z formacji otrzyma nagrodę pieniężną za swoje zwycięstwa, jednakże to triumfatorzy eventu zgarną lwią część w postaci 25 tysięcy dolarów.

W nadchodzących zmaganiach zobaczymy 40 drużyn, z czego jedną z Polski. Mowa o MAD DOG’S PACT, które w poprzedniej edycji zajęło odległe 17/24. miejsce. Miejmy jednak nadzieję, że Paweł “reatz” Jańczak i spółka powrócą na właściwe tory. Na placu boju zameldują się również turecki superteam Eternal Fire, Rene “cajunb” Borg i jego AGF Esport, Team BLINK, GORILLAZ Robina “flushy” Rönnquista, nowopowstałe duńskie South pod przewodnictwem Mathiasa “MSL-a” Laurindsena, oraz triumfatorzy WePlay! Academy League z mouz NXT. Z kolei bezpośrednie zaproszenia do etapu RO16 otrzymały m.in. FURIA Esports, 00Nation (do niedawna O PLANO), SINNERS eSports czy też ENCE Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza. Największa presja z pewnością będzie ciążyć na zawodnikach Teamu Entropiq, którzy spróbują obronić tytuł mistrzowski. Warto wspomnieć, że to przecież rosyjsko-kazachski kolektyw okazał się najlepszy podczas Malta Vibes Knockout Series 1.

Lista uczestników drugiej odsłony Malta Vibes Knockout Series wygląda następująco:
RO32
 Helsinki REDS Galaxy Racer NewBelarus South
 Infinite Gaming AGF Esport Trasko Oilers
 Esports Club Kyiv cowana Gaming BIG Academy NAVI Junior
 Team BLINK Eternal Fire Young Ninjas Lyngby Vikings
 D13 AaB Esports mouz NXT GORILLAZ
MAD DOG’S PACT Team Finest 777 Esports Levadia
 Tricked eSports Astralis Talent Team Enterprise bankaPEPSI
 Spirit Academy ONYX B8 Esports Team Unique
RO16
 Team Entropiq LDLC OL 1WIN FURIA Esports
SINNERS eSports 00Nation Team Endpoint ENCE eSports

Druga edycja Malta Vibes Knockout Series odbędzie się w dniach 13-23 sierpnia i zaoferuje uczestnikom pulę pieniężną w wysokości 50 tysięcy dolarów. Finaliści dostaną również możliwość odbycia bootcampu w pięciogwiazdkowym hotelu na Malcie.