Respawn.pl

Polacy na placu boju w ramach Malta Vibes Knockout Series 2! Znamy listę uczestników

Autor: Marcin Kapusta

Wielkimi krokami zbliża się druga odsłona Malta Vibes Knockout Series, dlatego też organizatorzy ujawnili listę uczestników. Widnieją na niej gracze znad Wisły!

Inauguracyjny turniej z cyklu Malta Vibes Knockout Series cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też Eden Esports ogłosiło drugą edycję. Format rozgrywek pozostaje niezmieniony – organizatorzy po raz kolejny zastosowali drabinkę pojedynczej eliminacji, co oznacza, że ewentualna porażka wiąże się z odpadnięciem z dalszej gry. Począwszy od RO16, każda z formacji otrzyma nagrodę pieniężną za swoje zwycięstwa, jednakże to triumfatorzy eventu zgarną lwią część w postaci 25 tysięcy dolarów.

W nadchodzących zmaganiach zobaczymy 40 drużyn, z czego jedną z Polski. Mowa o MAD DOG’S PACT, które w poprzedniej edycji zajęło odległe 17/24. miejsce. Miejmy jednak nadzieję, że Paweł “reatz” Jańczak i spółka powrócą na właściwe tory. Na placu boju zameldują się również turecki superteam Eternal Fire, Rene “cajunb” Borg i jego AGF Esport, Team BLINK, GORILLAZ Robina “flushy” Rönnquista, nowopowstałe duńskie South pod przewodnictwem Mathiasa “MSL-a” Laurindsena, oraz triumfatorzy WePlay! Academy League z mouz NXT. Z kolei bezpośrednie zaproszenia do etapu RO16 otrzymały m.in. FURIA Esports, 00Nation (do niedawna O PLANO), SINNERS eSports czy też ENCE Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza. Największa presja z pewnością będzie ciążyć na zawodnikach Teamu Entropiq, którzy spróbują obronić tytuł mistrzowski. Warto wspomnieć, że to przecież rosyjsko-kazachski kolektyw okazał się najlepszy podczas Malta Vibes Knockout Series 1.

Lista uczestników drugiej odsłony Malta Vibes Knockout Series wygląda następująco:
RO32
Finlandia Helsinki REDSSzwecja Galaxy RacerBialorus NewBelarusDania South
Rumunia Infinite GamingDania AGF EsportUkraina TraskoNorwegia Oilers
Ukraina Esports Club KyivNiemcy cowana GamingNiemcy BIG AcademyUkraina NAVI Junior
Albania Team BLINKTurcja Eternal FireSzwecja Young NinjasDania Lyngby Vikings
Mongolia D13Dania AaB Esportseu mouz NXTeu GORILLAZ
Polska MAD DOG’S PACTeu Team FinestNorwegia 777 EsportsEstonia Levadia
Dania Tricked eSportsDania Astralis TalentSlowacja Team EnterpriseRosja bankaPEPSI
Rosja Spirit AcademySerbia ONYXUkraina B8 EsportsKazachstan Team Unique
RO16
Rosja Team EntropiqFrancja LDLC OLRosja 1WINBrazylia FURIA Esports
Czechy SINNERS eSportsBrazylia 00NationWielka Brytania Team Endpointeu ENCE eSports

Druga edycja Malta Vibes Knockout Series odbędzie się w dniach 13-23 sierpnia i zaoferuje uczestnikom pulę pieniężną w wysokości 50 tysięcy dolarów. Finaliści dostaną również możliwość odbycia bootcampu w pięciogwiazdkowym hotelu na Malcie.