Respawn.pl

Polacy w fazie pucharowej mistrzostw świata w FIFA 22! Już dzisiaj walka o ćwierćfinał!

Autor: Michał Maćkowski
FIFA 22

Powód do dumy już jest wielki, a może być jeszcze większy! Polacy fantastycznie spisują się na mistrzostwach świata w FIFA 22 i już teraz znaleźli się w najlepszej szesnastce turnieju.

Polacy bardzo dobrze spisują się na aktualnie rozgrywanych mistrzostwach świata w FIFA 22! Duet w składzie Damian “Damie” Augustyniak oraz Kacper “Furman” Furmanek dobrze spisali się w fazie grupowej oficjalnych mistrzostwa świata i z drugiego miejsca awansowali do fazy pucharowej. Jedynie naszych rodaków przeskoczyli Meksykanie, którzy zajęli pierwsze miejsce ze względu na lepszy bilans meczów bezpośrednich.

Już dzisiaj o 14:20 na naszych rodaków czeka bardzo egzotyczny rywal. Polacy w 1/8 emundialu zmierza się z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. W przypadku zwycięstwa duet dowodzony przez Bartosza “bejotta” Jakubowskiego zmierzy się z wygranym pojedynku Anglia kontra Portugalia.

Spotkanie z udziałem polskiej drużyny możecie oglądać na kanale Youtube TVP Sport z polskim komentarzem. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 14:20!

POLSKA GUROM!