Respawn.pl

Połączenie idealne? Marcin Najman reklamuje prywatny serwer Metin2

Autor: Michał Maćkowski
Metin2, Marcin Najman

Mało kto spodziewał się takiego połączenia, ale jak widać, nietuzinkowe połączenie może wywołać pozytywne efekty. Marcin Najman reklamuje bowiem prywatny serwer do Metin2 i wychodzi mu to bardzo dobrze. 

Czy to marketingowy strzał w dziesiątkę? Na to wygląda, bowiem połączenie Marcina Najmana z prywatnym serwerem Metin2 idzie na ten moment w kierunku internetowego viralu, a to wszystko dzięki filmikom umieszczanym na TikToku.

Marcin Najman i Metin2

Jeżeli jesteście fanami Metin2, a szczególnie prywatnych serwerów, to pewnie słyszeliście już o serwerze EliteMT2. Jest to dosyć stary serwer, który otrzymał teraz duże odświeżenie, w tym nową zawartość i sezon. Właściciele serwera postanowili nieco zareklamować swoje nowe dzieło i postanowili do tego przyłączyć Marcina Najmana.

Polski zawodnik MMA i obrońca Jasnej Góry nagrywa bowiem materiały dotyczące startu nowego sezonu EliteMT2. Filmiki umieszczane są na oficjalnym profilu serwera na TikToku i pierwszy z nich przebił barierę 150 000 wyświetleń. To jednak zasięg całych działań jest znacznie większy, bowiem fani Metina2 w Polsce, ale także cała społeczność gamingu mówi o kolaboracji, której nikt się nie spodziewał.

@elitemt2.eu 🔥START SERWERA 28 LIPCA GODZINA 18:00 📋PREZENTACJA: https://prezentacja.elitemt2.eu/ ❓ Podstawowe Informacje: 👉 Max. lvl: 250 👉 Typ serwera: Easy/OldSchool 👉 Max. statystyki: 125 👉 Ilość królestw: 3 👉 Ilość postaci: 4 podstawowe #metin2 #mmorpg #elitemt2 #najman #gry ♬ dźwięk oryginalny – EliteMT2.eu

Efekt? Na to wygląda, że akcja się udała!

Filmiki Marcina Najmana, szczególnie te umieszczona na jego profilu dotyczące bieżących wydarzeń często są oglądane przez internetową społeczność. Jednak połączenie polskiego zawodnika między innymi MMA z prywatnym serwerem Metin2 pozwoliło dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dzięki temu na serwerze w pewnym momencie znalazło się aż 3500 graczy.

Fani zachwyceni reklamą prywatnego serwera Metin2

Społeczność bardzo pozytywnie odebrała filmiki i reklamę EliteMT2. W komentarzach pod filmikami możemy przeczytać wiele zabawnych komentarzy.

nie spodziewałem się Marcinka w roli gościa który reklamuje metka XD na 100% mentalem będzie grać XD

Najman w Jinho stoi jako trener boksu

nie widziałem Metina na oczy nigdy ale to jest kozacka akcja XDDD

Jeden z komentujących zaproponował także, aby do serwera dodać kostium Marcina Najmana. EliteMT2 wystartował 28 lipca.