Respawn.pl

Polak wyróżniony w najnowszej drużynie tygodnia FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
TOTW 14 FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia sygnowana numerem czternastym. Jest o tyle ciekawa, że znalazł się w niej reprezentant Polski!

W najnowszym Team Of The Week w FIFA 23 nie znajdziemy wielu kart, które z miejsca wskoczą do składów większości graczy. Spośród wszystkich osiemnastu kart, najciekawiej prezentuje się karta Stephy’ego Mavididiego. Angielski skrzydłowy Montpellier otrzymał podwójne ulepszenie w ramach specjalnego wyróżnienia i jego in-form został oceniony na 88 punktów oceny ogólnej. Do tego Anglik ma aż 95 punktów tempa, 88 dryblingu i 87 strzałów, co w połączeniu z 4 gwiazdkami sztuczek i słabszej nogi może zrobić z niego solidnego zmiennika.

Anglik jest jednocześnie jednym z czterech najwyżej ocenionych graczy w nowym TOTW. Na 88 punktów ocenieni zostali także Lautaro Martinez, Jonas Hofmann oraz Dani Olmo, który jest drugim piłkarzem z “gwiazdką”. O punkt niżej oceniono karty in-form Rodrigo De Paula i Domenico Berardiego, a 86 punktów otrzymał Luis Alberto. Pełen skład drużyny tygodnia numer 14 możecie zobaczyć poniżej:

Polski akcent w TOTW

Tak jak wspominaliśmy, w nowej drużynie tygodnia znalazł się także jeden Polak. Mowa o Przemysławie Frankowskim, którego karta in-form została oceniona na 83. Wahadłowy Lens ma na niej 95 punktów tempa i 3 statystyki ocenione na minimum 80.

obraz 2023 02 03 013513952

W tym tygodniu nie pojawiło się wyzwanie Srebrne Gwiazdy. To z powodu zakończenia poprzedniego sezonu wyzwań i startu nowego, którego szczegóły przedstawimy już wkrótce.