Respawn.pl

Polki rozpoczęły turniej na Bali od zwycięstwa!

Autor: Michał Maćkowski

Dziewczyny z NAVI Javelins rozpoczęły zmagania na IESF World Esports Championship 2022, które rozgrywane jest na Bali. Na początek zmagań, Polki pokonały zawodniczki z Indonezji.

Kobiece rozgrywki coraz częściej pojawiają się w kalendarzu profesjonalnych rozgrywek CS:GO. Dla polskich kibiców to bardzo dobra wiadomość, bowiem w naszym kraju mamy wiele utalentowanych Pań, które czekają na swoją okazję. Teraz swoje umiejętności po raz kolejny mogą pokazać Polki reprezentujące NAVI Javelins, które rozpoczęły zmagania na Bali od zwycięstwa.

Zwycięstwo na start IESF World Esports Championship

W nocy naszego czasu Polki rozpoczęły zmagania na IESF World Esports Championship 2022. Dla naszych rodaczek początek okazał się dosyć łatwy, bowiem po dwóch mapach udało się pokonać reprezentantki Indonezji. To jednak przed NAVI Javelins to nie koniec dzisiejszych zmagań, bo jeszcze dzisiaj mogą zagwarantować sobie udział w wielkim finale rozgrywek. Aby tego dokonać, trzeba pokonać zawodniczki z Argentyny, które bez jakichkolwiek problemów pokonały zespół z Namibii.

Kolejne spotkanie przez NAVI Javelins jeszcze dzisiaj

Drugie spotkanie z udziałem NAVI Javelins zaplanowane jest na dzisiaj, na godzinę 12:00 polskiego czasu. Jeżeli Polki pokonają zawodniczki z Argentyny, zapewnią sobie udział w wielkim finale, gdzie zwycięzca zgarnie aż 20 000$. Pojedynek w języku angielskim możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora.