Respawn.pl

Polki z NAVI Javelins poznały rywalki w ESL Impact Katowice

Autor: Michał Maćkowski
CSGO

Nie tylko IEM, ale i ESL Impact zawita do Katowic. Damskie rozgrywki w CS:GO przyniosą polskim kibicom na pewno dużą dawkę emocji, bo w grze zobaczymy reprezentantki NAVI Javelins, które poznały swoje rywalki. 

IEM Katowice startuje już jutro, a rozgrywki dla Pań 10 lutego. Dla wielu polskich kibiców ESL Impact może być ciekawszą alternatywą, bowiem w akcji zobaczymy Polki z NAVI Javelins, które awansowały do rozgrywek z kwalifikacji.

Rosja, Brazylia, Ameryka i Polki w jednej grupie ESL Impact Katowice

ESL ogłosiło wreszcie grupy, w jakich rywalizować będą damskie zespoły w ramach imprezy w Katowicach. Polki z NAVI Javelins trafiły do grupy B, gdzie głównie rywalizować będą z drużynami, z którymi nie miały do tej pory styczności. Z polskimi zawodniczkami w grupie znalazły się zawodniczki z Brazylii (FURIA FE), Amerykanki z CLG Red oraz Rosjanki z 9 Pandas Fearless. To właśnie z ostatnim zespołem nasze reprezentantki miały okazję grać podczas otwartych kwalifikacji, gdzie wygrały 2:0.

W drugiej grupie znalazła się najlepsza damska drużyna Nigma Galaxy, która zmierzy się w pierwszej fazie z reprezentantkami HSG fe (Azja), B4 fe (Brazylia) oraz z Saints.

Podziały na grupy podczas ESL Impact Katowice

Grupa AGrupa B
Nigma GalaxyFURIA fe
HSG feCLG RED
B4 feNAVI Javelins
Saints9 Pandas Fearless

ESL Impact Katowice rozpocznie się 10 lutego i potrwa do dwunastego. W rozgrywkach zobaczymy łącznie osiem damskich zespołów z całego świata, które powalczą o pieniądze z puli nagród wynoszącej 100 000$.