Respawn.pl

Strona główna » Półmetek grupy A ESL Pro League już dziś! Kto pójdzie po mistrzostwo zbioru?

Półmetek grupy A ESL Pro League już dziś! Kto pójdzie po mistrzostwo zbioru?

Autor: Krzysztof Sarna

Czas nie zwalnia i nie inaczej jest w przypadku szesnastej odsłony ESL Pro League. Piątek jest jednocześnie półmetkiem zmagań w grupie A CS-owej Ligi Mistrzów. Jak na ten moment prezentuje się sytuacja w zbiorze, a także kto pójdzie po jego mistrzostwo? Przeanalizowaliśmy tę sytuację z eWinnerem!

Na obecny moment w pierwszej grupie ESL Pro League mamy dwóch liderów: Natus Vincere oraz Team Vitality. Spoglądając na dzisiejszy harmonogram spotkań, wiele wskazuje na to, że stan ten nadal się utrzyma. Już dzisiaj jednak jesteśmy w stanie nieco nakreślić stan i kształt grupy, co też uczyniliśmy wspólnie z naszym partnerem strategicznym, eWinnerem.

Otrzymaj darmowe 60 PLN z okazji ESL Pro League!

Bieżące rozgrywki ESL Pro League zostały udoskonalone przez firmę eWinner! Nasz partner postanowił przygotować dla każdego freebeta, który może wynieść nawet do 60 PLN! Jak to możliwe? Otóż należy się zapisać do promocji i wysłać kupon, który spełni następujące warunki:

  • Kupon AKO zawierający min. 3 zdarzenia
  • Łączny kurs kuponu to minimum 2.50
  • Stawka zakładu musi wynosić minimum 50 PLN
  • Zawiera zakłady wyłącznie z ofert COUNTER-STRIKE

Wówczas otrzymamy freebet 20 PLN. Łącznie jednak możemy otrzymać 3 freebety po 20 PLN za 3 pierwsze kupony spełniające powyższe warunki. Musimy się jednak pospieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do niedzieli, 4.09. Więcej szczegółów i informacji znajdziecie, klikając poniższy banner.

12:30 | Natus Vincere vs. Endpoint – BO3

Na start piątkowych zmagań przyjdzie nam podziwiać Natus Vincere oraz Endpoint. Pierwszy z zespołów szczególnie nie próżnuje i wykorzystuje każdy z meczów do zbierania kolejnych punktów w światowym rankingu HLTV, ale także wygrania grupy. Oleksandr “s1mle” Kostyliev i jego koledzy pokonali już Team Spirit oraz fnatic, dzięki czemu zajmują pierwszą lokatę. Z kolei brytyjska organizacja nie poradziła sobie z Teamem Vitality i Teamem Spirit, w konsekwencji czego jest na piątej pozycji w grupie. Chyba każdy się zgodzi, że murowanym faworytem tego pojedynku jest ukraińsko-rosyjski kolektyw. Kurs na formację zza naszej wschodniej granicy wynosi 1.04, podczas gdy na Endpoint aż 10!

16:00 | Ninjas in Pyjamas vs. Team Spirit – BO3

Ninjas in Pyjamas stanie dziś przed kolejną szansą zdobycia trzech oczek. Szwedzko-duński kolektyw przedwczoraj przegrał z fnatic, natomiast wczoraj uległ Teamowi Vitality. NiP aktualnie zamyka zbiór A. Team Spirit z kolei plasuje się rzecz jasna wyżej, bo na czwartej posadzie. Na start rosyjsko-ukraińska ekipa uległa Natus Vincere, ale wczoraj po niesamowitym meczu pokonała fnatic. Warto dodać, że dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym od 11 września 2020 roku. Wówczas te drużyny mierzyły się podczas 12. sezonu EPL-a i po pełnej serii lepsze okazało się Spirit. Bukmacherzy nie mają jednoznacznego faworyta, ponieważ przelicznik na Ninjas in Pyjamas to 1.72, kiedy na Spirit 2.09.

19:30 | Team Vitality vs. fnatic – BO3

Półmetek grupy A będziemy mieć za sobą po spotkaniu Teamu Vitality i fnatic. “Pszczoły” wraz z Na’Vi są liderami zbioru A. Organizacja znad Sekwany pokonała Endpoint i Ninjas in Pyjamas i dzisiejszego wieczoru powalczy o kolejne trzy oczka. Nie wiadomo jednak czego spodziewać się po fnatic, ponieważ 27. formacja świata prezentuje całkiem dobrego CS-a w postaci wygranej z NiP-em i urwanej mapy Natus Vincere. Mimo to niezmiennie pretendentem do triumfu są gracze Danny’ego “zonica” Sørensena, na których mnożnik wynosi 1.50, a na fnatic 2.55.

Przegraj i otrzymaj zwrot! 

Trwający szesnasty sezon ESL Pro League to bardzo dobra szansa dla nowych graczy. eWinner nieustannie prowadzi promocję, w której nagradza “świeżych”. Wystarczy, że założycie konto i obstawicie kupon. W razie gdyby ten okazał się przegrany, otrzymacie zwrot środków pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Z tego miejsca zdradzimy Wam pewien lifehack, ponieważ z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 PLN! Informacje na temat tej kampanii znajdziecie klikając poniższy banner.

 Esport bez podatku!

Jeśli lubicie wygrywać dużo, a chcielibyście jeszcze więcej, to eWinner ma dla Was świetną propozycję! Promocja “Esport bez podatku! zdecydowanie Wam się spodoba, ponieważ jeśli kupon okaże się wygrany – wówczas otrzymamy nagrodę powiększoną o 14%. To wszystko dlatego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem nim zajmuje się bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły na temat tej akcji znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera. 

“Pewniaczek!”

“Pewniaczkowy kupon z dozą ryzyka” okazał się strzałem w dziesiątkę! Tym razem postanowiliśmy przygotować “pewniaczka” stawiając na Natus Vincere oraz Team Vitality. Spoglądając jednak na ostatnią formę NiP-u na naszym kuponie znalazł się Team Spirit. Jeżeli wszystkie te trzy ekipy dzisiaj wygrają, nasz portfel ponownie zostanie zasilony dodatkowymi środkami.

Harmonogram piątkowych spotkań ESL Pro League prezentuje się następująco:

12:30 | Natus Vincere vs. Endpoint – BO3

16:00 | Ninjas in Pyjamas vs. Team Spirit – BO3

19:30 | Team Vitality vs. fnatic – BO3

Wszystkie te spotkania wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu. Przeniesiecie się do niego klikając tutaj.

Szesnasty sezon ESL Pro League wystartował właśnie dzisiaj i potrwa aż do 2 października. Łącznie w CS-owej Lidze Mistrzów biorą udział 24 ekipy. Najlepsza z nich zgarnie czek na 175 tysięcy dolarów, a także pojedzie na BLAST Premier World Final.