Respawn.pl

Polska i Francja już dziś wieczorem! Zgarnij ponad 200 złotych za gola!

Autor: Michał Maćkowski
Polska

Polska reprezentacja w piłce nożnej zameldowała się w kolejnej fazie mistrzostw świata w Katarze! Z tej okazji partner naszego serwisu – eWinner, przygotował super ofertą, dzięki której za dwa złote można wygrać prawie dwieście złotych! 

Mundial wchodzi w decydującą fazę, a w niej również Polska! Pierwsze zespoły pożegnały się już z rozgrywkami i pojechały do domu! Na szczęście w tym gronie nie znaleźli się biało czerwoni, którzy już dzisiaj zmierzą się z Francją! Z tej okazji partner naszego serwisu przygotował ekstra ofertę dla nowych graczy, którzy na dzień dobry mogą nieźle się obłowić.

Polska kontra Francja – postaw na gola i zgarnij prawie 200 złotych!

Z okazji pierwszego i miejmy nadzieję, nie ostatniego meczu Polaków w drugiej fazie mundialu, eWinner przygotował super ofertą dla nowych graczy. Wystarczy, że zarejestrujecie się u naszego partnera z kodem RESPAWN i na start wpłacicie minimum 50 złotych. Następnie wystarczy, jako swój pierwszy zakład, obstawić zespół, który bierze udział w 1/8 rozgrywek mistrzostw świata i strzeli minimum jednego gola – ŁATWIZNA!

Polska Tak o to możecie już dzisiaj wykorzystać promocję z okazji pojedynku z udziałem biało-czerwonych. Oczywiście promocję możecie wykorzystać na każdy inny mecz, który zaplanowany jest w 1/8 mundialu. Jeżeli uda się wygrać kupon, na wasze konto przypisane zostanie w ciągu 48 godzin 200 złotych bonusu oraz regularną wygraną.

Zgarnij kolejny bonus od eWinner!

Jeżeli uda się trafić zespół, który zdobędzie bramkę, na konto przypisane zostanie 200 złotych w bonusie. Aby wypłacić bonus, wystarczy czterokrotnie nim obrócić w kuponach AKO o minimalnym kursie 2.50 w ciągu 7 dni. To jednak nie koniec, bo eWinner dorzuca bonus za drugi depozyt w postaci 50%. Przykładowo, jeżeli zdecyduje się dorzucić na swoje konto 20 złotych, to nasz partner doda od siebie 10 złotych! Więcej informacji o tym bonusie znajdziecie tutaj. 

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.