Respawn.pl

Polski skład w serbskiej organizacji! GameAgents sięga po zawodników znad Wisły!

Autor: Michał Maćkowski
gameagents

Szufla na polskiej scenie trwa, a pierwsze plotki odnalazły już swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Teraz jednak oficjalnie do gry wchodzi nowy polski zespół, który od teraz reprezentować będzie barwy GameAgents. 

Kolejna organizacja za granicy postanowiła w 2022 roku postawić na Polaków! Tym razem na takich ruch zdecydowała się Serbska organizacja GameAgents, która sięgnęła po w pełni polski roster. Kilku zawodników z nowo powstałej drużyny znamy już trochę na naszej rodzimej scenie.

W nowym zespole znaleźli się głównie młodzi zawodnicy, którzy swoje pierwsze kroki w półprofesjonalnej i profesjonalnej scenie mają za sobą. W zespole znaleźli się między innymi Kamil “Klameczka” Mętel oraz Wojtek “bajmi” Strzelczyk, którzy w ubiegłym roku grali między innymi w The Lycans.

GameAgents stanie przed swoim pierwszym testem już  7 stycznia. Wtedy zespół znad Wisły zmierzy się w finałach drugiego sezonu ligi NumberOne. Pula nagród w tym turnieju wynosi 20 000$. Wyjątkowo w tych rozgrywkach Michała “mlodziutk1ego” Mądrego zastąpi Tomasz “tomiko” Uroda, którego możemy kojarzyć z występów w barwach Los Kogutos czy też Illuminar Gaming. Zespół aktualnie szykuje się także do pierwszych spotkań ligowych ESEA Advanced.

Nowy skład GameAgents wygląda następująco:

  • Kamil “Klameczka” Mętel
  • Filip “AxEcHo” Czajka
  • Wojtek “Bajmi” Strzelczyk
  • Alan “Flayy” Krupa
  • Michał “mlodziutk1” Mądry
  • Bartosz “barTEK” Damasiewiecz (coach)