Respawn.pl

Strona główna » Polski wicemistrz świata w FIFA dalej bez klubu!

Polski wicemistrz świata w FIFA dalej bez klubu!

Autor: Maciek Paszkiewicz
damie z padem

Damian “damie” Augustyniak dalej pozostaje bez klubu. Jak poinformował wicemistrz świata, wciąż szuka nowego domu. Polak będzie reprezentował Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia w dwóch turniejach, ale nie związał się umową!

Damin “damie” Augustyniak sezon w FIFA 22 (2021/2022) może uznać za w pełni udany. Polak reprezentując barwy Tundra Esports zdobył mistrzostwo Premier League, najważniejszych zawodów ligowych w FIFA, a także świetnie zaprezentował się razem z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata. Biało-Czerwoni z damiem w składzie zdobyli wicemistrzostwo, a byli o krok od wygrania całego turnieju. Takie sukcesy powinny sprawić, że po powrocie do Polski organizacje zabijałyby się o naszego rodaka, prawda?

Tak się jednak nie stało, a Augustyniak po przeprowadzce z Anglii do Polski nie znalazł jeszcze nowego klubu. Co prawda w Ekstraklasa Games będzie bronił barw Rakowa Częstochowa, co było wymogiem, żeby mógł w ogóle wziąć udział w rozgrywkach, a w eClub World Cup zagra dla Arki Gdynia, ale to nie oznacza, że podpisał umowy.

Jak dobrze widzimy, według informacji zamieszczonej przez damiego, ten nie znalazł jeszcze nowej organizacji, tudzież klubu i nie związał się umową ani z Rakowem Częstochowa, ani z Arką Gdynia.