Respawn.pl

Polskie derby CS:GO o awans do fazy pucharowej Elisa Invitational; 9INE zagra także przeciwko kRaSnaL’owi

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Pierwszy dzień nowego miesiące dla polskich kibiców zapowiada się bardzo ciekawie. Już dzisiaj 9INE powalczy z Illuminar o awans do fazy pucharowej internetowych rozgrywek, a następnie zagra w ćwierćfinale górnej drabinki w ramach ESL Challenger League. 

Nowy miesiąc to kolejne nadzieje polskich kibiców na dobre wyniki polskich drużyn. Aktualnie 9INE i Illuminar to jedne z najlepszych polskich formacji i to właśnie dzisiaj, obydwie ekipy zmierzą się między sobą.

Polskie derby CS:GO z udziałem 9INE i Illuminar

Pierwszy dzień marca rozpoczniemy polskimi derbami, które na pewno przyniosą kibicom sporo emocji. 9INE, aktualnie najlepsza polska formacja zmierzy się z trzecią polską drużyną według rankingu HLTV, czyli Illuminar. Obydwa zespoły w ostatnim czasie zanotowały zwyżkę formy i aktualnie w ramach ELISA Invitational posiadają bilans 2-1. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie już udział w fazie pucharowej, a przegrany w meczu ostatniej szansy zagra o ostatnie miejsca w play-offach.

Dziewiątka kontra kRaSnaL w ESL Challenger League

To nie koniec emocji z udziałem polskich drużyn na początek nowego miesiąca. Wieczorem do gry ponownie wróci 9INE, które czeka starcie w ćwierćfinale górnej drabinki w ramach ESL Challenger League. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka po zrzuceniu do dolnej drabinki zespół Bad News Eagles, czeka teraz starcie z MONTE. W międzynarodowej formacji oglądać możemy także Polaka Szymona “kRaSnaLa” Mrozka.

Harmonogram dzisiejszych spotkań CS:GO z udziałem Polaków