Respawn.pl

POLSKIE MONTE STAŁO SIĘ FAKTEM – HADES I DYCHA DOŁĄCZYLI DO KRASNALA!

Autor: Maks Bartosik
ENCE

MAMY TO! Po chwili oczekiwania, Monte w końcu ogłosiło swój nowy skład. Do KrasnaLa dołączyło trzech kolejnych Polaków, w tym Dycha i Hades!

Przez ostatnich kilka dni czekaliśmy na jeden komunikat – ogłoszenie nowego składu Monte. Było to o tyle interesujące, że zgodnie z zapowiedziami, miało się z nim znaleźć przynajmniej dwóch Polaków. Początkowo mówiło się o transferze Keia i Hadesa i odejściu KrasnaLa, jednak już teraz wiemy, że Kei w Monte nie zagra, natomiast KrasnaL zostaje. A przy okazji, do sztabu również dołączył Polak.

Hades i Dycha znowu razem – tym razem w Monte!

Nowy polski duet w barwach Monte to dwaj zawodnicy, którzy dwa miesiące temu rozstali się z polskim ENCE – czyli Dycha i Hades. Ta dwójka występowała ze sobą nie tylko w polskim ENCE, ale też wcześniej, gdy zespołem dowodził jeszcze Snappi. Później rozstali się na rok, gdy Hades wylądował w 9INE. Tam Olek spotkał się z Nawrotem, o którym nie wspominamy przypadkowo, bowiem on również dołączył do Monte. Nawrot będzie pełnił rolę asystenta głównego trenera, którym jest absolutna ikona ukraińskiej sceny Counter-Strike’a – Imbt.

Nowy skład Monte prezentuje się następująco:

Ukraine Sergiy “⁠DemQQ⁠” Demchenko
Poland Szymon “⁠kRaSnaL⁠” Mrozek
Slovakia Martin “⁠STYKO⁠” Styk
Poland Olek “⁠hades⁠” Miskiewicz
Poland Paweł “⁠dycha⁠” Dycha

Ukraine Sergey “⁠lmbt⁠” Bezhanov (trener)
Poland Piotr “⁠nawrot⁠” Nawrocki (asystent trenera)