Respawn.pl

Strona główna » Pompa Team bez kolejnego ogniwa

Pompa Team bez kolejnego ogniwa

Autor: Michał Maćkowski

Zmian w składzie Pompa Team ciąg dalszy. Po sprzedaniu Bartek “bnox” Niebisz do MAD DOG’S PACT teraz zespół opuścił Konrad “koyot” Hadała.

Ostatnie tygodnie zespołu CS:GO Pompa Team nie były najgorsze. Drużyna prezentowała naprawdę dobry poziom, rywalizując w polskich i międzynarodowych rozgrywkach. Nawet zawodnikom grającym w organizacji Szymona “Isamu” Kasprzyka udało się wygrać polskie kwalifikacje do Fantasyexpo Cup, gdzie następnie walka toczyła się o awans na BLAST Premier Showdown. Jednak sprawy w zespole nieco się nie pozmieniały, bowiem z drużyną pożegnał się Bartek “bnox” Niebisz, którzy na zasadzie transferu przeniósł się do MAD DOG’S PACT.

Tym razem z zespołem pożegnał się zawodnik, który w drużynie przebywał najkrócej, czyli Konrad “koyot” Hadała. 21-latek dołączył do składu w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to ekipie brakowało jednego zawodnika, bowiem Pompa Team przejęło graczy Team Gaminate, którzy chcieli kontynuować dalszą wspólną grę.

Pompa Team w tym składzie udało się awansować do dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Nie zabrakło także awansu do fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski, lecz i tak po pierwszym meczu drużyna pożegnała się z rozgrywkami. To jednak nie powinno nikogo dziwić, bowiem skład wyglądał już nieco inaczej.

Jak prezentować się będzie skład Pompa Team? Tego aktualnie nie wiemy, bowiem na pokładzie statku pozostało już tylko trzech zawodników.

  • Denis “Grashog” Hristov
  • Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Mikołaj “Miki” Szemraj