Respawn.pl

Poniedziałek z polskim CS:GO – w akcji Illuminar, Krasnal i Siuhy!

Autor: Maks Bartosik

Co prawda emocje związane z zamkniętymi kwalifikacjami do RMR już za nami, to nie oznacza to końca emocji z polskim CS:GO. Dzisiaj czekają nas trzy spotkania z udziałem Polaków w ramach internetowych rozgrywek.

Poniedziałek przyniesie nam przede wszystkim emocje w CCT West Europe Series 1 i European Pro League Season 6. W pierwszych rozgrywkach swoje spotkania rozegra GamerLegion z Siuhym w składzie oraz Illuminar, natomiast w tych drugich zobaczymy Monte z KrasnaLem.

Monte – FTW (BO3)

Jako pierwszy z Polaków poniedziałkowe zmagania rozpocznie KrasnaL, którego Monte zmierzy się z portugalskim For The Win w ramach meczu otwierającego grupę C w szóstym sezonie European Pro League. Ukraińsko-międzynarodowa formacja ma za sobą niezwykle udane kwalifikacje do RMR i wywalczyła awans do ostatniego etapu kwalifikacyjnego przed Majorem w Paryżu, więc o formę Monte nie ma się co martwić. Z kolei ich rywale z Portugalii są w fatalnej dyspozycji – FTW wygrało w tym roku tylko trzy mecze. Transmisję z tego spotkania znajdziecie tutaj.

GamerLegion – Tricked (BO3)

Siuhy i spółka wejdą na serwer o godzinie 13 i rozegrają mecz 1/8 finału pierwszego sezonu CCT West Europe Series. Europejski skład zmierzy się z duńskim Tricked. Obie formacje w miniony weekend walczyły o awans na RMR, co udało się tylko GamerLegion. Z kolei Duńczycy mogą być bardzo niezadowoleni z swojego występu – zaczynali z bilansem 2:0, a skończyło się na odpadnięciu z drabinki ostatniej szansy z fińskim JANO. Faworytem wydaje się więc być GL, a mecz możecie obejrzeć tutaj.

Illuminar – HAVU (BO3)

Formacja Maskeda również rozpocznie dzisiaj zmagania w 1/8 finału CCT West Europe Series. Polacy zmierzą się z fińskim HAVU, które tak samo jak IHG w weekend walczyło o RMR. Finowie poradzili sobie trochę lepiej niż polska drużyna, jednak ostatecznie odpadli w drabince ostatniej szansy, przegrywając z 500. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00, a transmisję znajdziecie tutaj.

Harmonogram poniedziałkowych meczów z udziałem Polaków:

  • 12:30 Monte – For The Win
  • 13:00 GamerLegion – Tricked
  • 16:00 Illuminar – HAVU