Respawn.pl

Pora na drugi dzień zamkniętych kwalifikacji do Fantasyexpo Spring. W tle również Pinnacle Cup

Autor: Krzysztof Sarna

Przed nami drugi z trzech dni zamkniętych kwalifikacji do Fantasyexpo Spring Cup. W tle również obserwować będziemy Pinnacle Cup z udziałem Wisły.

To, że dzisiaj mamy sobotę wcale niczego nie zmienia. Polskie zamknięte kwalifikacje do Fantasyexpo Spring Cup. Dzisiaj rozpoczniemy, a jednocześnie zakończymy grupę B. Również Wisła Kraków będzie rywalizować w ramach Pinnacle Cup.

Spotkania ponownie rozpoczną się o godzinie 14:00 i będą się toczyć w formule BO1. Na samym starcie naprzeciwko siebie staną reprezentanci Izako Boars i PGE Turowa Zgorzelec. “Dziki” wracają do gry po miesięcznej przerwie, wszak swój ostatni mecz rozegrały czternastego lutego. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego jednak nie próżnowali i owocnie spędzili ten okres, czego dowodem jest odbyty bootcamp w EPC.

Następnie na 15:15 zaplanowano pojedynek M1 EDEN i byłych już zawodników piratesports. Brajan “DGL” Lemecha i spółka tydzień temu zaszli do finału Esport Tour Pro Spring. Z kolei byli “Piraci” na pewno będą chcieli zaprezentować się z dobrej strony i być może zwrócić uwagę jakiejś organizacji.

Czterdzieści pięć minut później dojdzie do międzynarodowego starcia z udziałem Wisły All iN! Games Kraków. Wiślacy w ramach Pinnacle Cup 2021 zmierzą się z Sinners. Zawodnicy Mariusza “Loorda” Cybulskiego wygrali już dwa razy i przegrali raz. Potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa, żeby awansować do fazy play-off. I taka nadarzy się właśnie dzisiaj w starciu przeciwko Czechom. W przypadku ewentualnej porażki Biała Gwiazda będzie miała jeszcze jedną szansę na przejście dalej.

Harmonogram sobotnich spotkań Polaków prezentuje się następująco:

14:00 | Izako Boars vs. PGE Turów Zgorzelec – BO1 [Transmisja]

15:15 | M1 EDEN vs. ex-piratesports – BO1 [Transmisja

16:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Sinners – BO3 [Transmisja]