Respawn.pl

Pora na drugi dzień zmagań w grupie A ESL Pro League S17!

Autor: Maks Bartosik

Już za kilka godzin rozpoczną się zmagania w drugim dniu ESL Pro League S17. Dzisiaj czeka nas m.in. starcie pomiędzy G2 i Cloud 9!

Pierwszy dzień grupy A w 17 sezonie ESL Pro League nie przyniósł nam niespodzianek, ale może się to zmienić dzisiaj. Przed nami kolejne cztery spotkania w ramach grupy A, w której znalazły się m.in. G2 i Outsiders.

Mecze o 12:30

Na początek czekają nas dwa mecze wczorajszych przegranych. Made In Brazil, które wczoraj przegrało z Fnatic, zmierzy się z IHC, które nie dały rady zwycięzcom Majora w Rio.

W drugim meczu o 12:30 Eternal Fire, które wczoraj dzielnie walczyło z G2 zmierzy się z Evil Geniuses. Amerykanie natomiast nie pokazali zbyt dużo w meczu otwarcia przeciwko Cloud 9 i wydaje się, że to turecka formacja będzie faworytem tego spotkania.

Fnatic – Outsiders 16:00

O 16:00 czeka nas pierwszy mecz wygranych z środy. Fnatic podejmie w nim Outsiders. Obie formacje bez większych kłopotów wygrały swoje pierwsze mecze i dzisiaj ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony mamy bowiem zwycięzców z Rio, którzy po dołączeniu KairoNa prezentują się naprawdę solidnie, a z drugiej Roeja i Nicodooza, którzy są ostatnio w świetnej formie.

G2 – Cloud 9 19:30

I na koniec czwartkowych zmagań w ESL Pro League organizatorzy przygotowali dla nas hit grupy A. G2 zagra z Cloud 9 w meczu wygranych. Faworytem rzecz jasna są Niko i spółka, jednak Cloud 9 nigdy nie można skreślać. Jedno jest pewne, to będzie niezwykle interesujący mecz.

Harmonogram drugiego dnia ESL Pro League S17:

  • 12:30 MiBR – Fnatic
  • 12:30 Eternal Fire – Evil Geniuses
  • 16:00 Fnatic – Outsiders
  • 19:30 G2 – Cloud 9