Respawn.pl

PORA NA PIĘKNY SPEKTAKL – ENCE VS FALCONS O PÓŁFINAŁ IEM KATOWICE 2024

Autor: Maks Bartosik
ENCE IEM

Po niezwykle emocjonującym meczu pomiędzy FaZe i G2, pora na kolejne spotkanie. Polskie ENCE już za chwilę zmierzy się z Falcons w walce o półfinał IEM Katowice 2024!

Za nami pierwszy mecz ćwierćfinałowy IEM Katowice 2024! FaZe po dwumapowym pojedynku pokonało G2 i jest już pewne gry w półfinale, ale to dopiero początek emocji w Spodku. Już za niecałą godzinę na scenę wyjdą zawodnicy ENCE, którzy podejmą Falcons w walce o półfinał!

ENCE już osiągnęło wiele

ENCE ma za sobą niesamowitą drogę. Polacy najpierw przeszli przez fazę Play-In, którą rozpoczęli od porażki z BIG, by potem wygrać na Astralis, TheMongolz i zakwalifikować się do głównej fazy turnieju. W tej polska formacja rozprawiła się z Vitality i G2, jednak w ostatnim meczu w słabym stylu przegrała z MOUZ 0:2.

Falcons to ciężki rywal

Falcons natomiast IEM Katowice 2024 rozpoczęło od porażki z Eternal Fire. W meczu o przetrwanie Snappi i spółka pokonali Polaków z Rebels Gaming, a w kolejnych dwóch spotkaniach rozprawili się z Complexity i Natus Vincere, meldując się w ćwierćfinale.

Spotkanie będzie oczywiście pełne podtekstów. W końcu w Falcons występują Snappi, Maden i SunPayUs, którzy jeszcze nie dawno byli kompanami Dychy właśnie w ENCE. Do tego po latach do Spodka wraca zorganizowany doping, więc możemy spodziewać się niesamowitych emocji!

Transmisję z spotkania pomiędzy ENCE i Falcons znajdziecie oczywiście na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego. Początek meczu już o 19:30!