Respawn.pl

Pora na starcie tytanów – 9INE zagra z Let Us Cook!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Przed nami naprawdę emocjonujący dzień z polskim CS:GO. Dzisiaj czeka nas pięć spotkań z udziałem Polaków, w tym starcie 9INE z składem Snaxa!

Czwartek przyniesie nam ciekawe mecze nie tylko w ramach ESL Pro League, ale też i European Development Championship czy European Pro League. Dzisiaj w grze zobaczymy nie tylko 9INE i Let Us Cook, ale również Rallena, KrasnaLa i Siuhego.

GamerLegion – Apeks (12:00)

Jako pierwsi na serwer wejdą gracze GamerLegion, którzy w półfinale CCT West Europe Series podejmą Apeks, trenowane przez Kubena. Siuhy i spółka są ostatnio w świetnej dyspozycji i po awansie na RMR z bilansem 3:0, wczoraj pokonali Godsent 2:0, a dzisiaj z pewnością będą chcieli podobnie rozprawić się z Apeks. Transmisję z tego pojedynku znajdziecie tutaj.

Into The Breach – The Prodigies

Pół godziny po graczach GamerLegion, swój mecz rozpocznie Into The Breach z Rallenem w składzie. Brytyjska formacja w meczu o życie w grupie B  szóstego sezonu rozgrywek European Pro League zmierzy się z The Prodigies. Formacja Rallena po awansie na RMR wydaje się być w dobrej dyspozycji i z pewnością jest faworytem tego meczu, który obejrzeć będzie można tutaj.

9INE – Let Us Cook

Z kolei o 13:30 czeka nas największy czwartkowy hit – 9INE kontra Let Us Cook. Hades i spółka podejmą skład Snaxa w ramach 1/8 finału European Development Championship 7. Ten mecz trzeba obejrzeć bez żadnych wymówek, bowiem to nie tylko starcie najlepszej polskiej ekipy z nowym składem legendy naszej sceny, ale też mecz pełen podtekstów. Transmisję jak zawsze przeprowadzi Troglodyta, którego kanał znajdziecie w tym miejscu.

Monte – HAVU

O czternastej czeka nas mecz Monte z KrasnaLem w składzie. Ukraińska formacja podejmie HAVU w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Elisa Invitational Winter 2023. Obie formacje mają aktualnie bilans 2:0, a wygrany tego starcia awansuje do fazy play-off. Transmisję z meczu KrasnaLa znajdziecie tutaj.

Into The Breach – MOUZ NXT

I na zakończenie dnia czeka nas jeszcze jeden mecz z udziałem Into The Breach i Rallena. Tym razem brytyjsko-europejski skład zmierzy się z MOUZ NXT w ramach 1/8 finału European Development Championship 7. Początek meczu o godzinie 19:00, a transmisję znajdziecie tutaj.

Harmonogram czwartkowych meczów z udziałem Polaków:

  • 12:00 GamerLegion – Apeks

  • 12:30 Into The Breach – The Prodigies

  • 13:00 9INELet Us Cook

  • 14:00 Monte – HAVU

  • 19:00 Into The Breach – MOUZ NXT