Respawn.pl

Strona główna » Powstał esportowy zestaw LEGO!

Powstał esportowy zestaw LEGO!

Autor: Michał Maćkowski
Lego

Klocki LEGO zna praktycznie każdy, jednak zestawu poświęconego elektronicznej rywalizacji jeszcze nie mieliśmy, jednak przyszła wreszcie na to pora! 

LEGO miał okazję bawić się praktycznie każdy. Rozgrywka, która od pokoleń bawi młodszych i starszych otrzymała teraz zestaw poświęcony elektronicznej rywalizacji, a wszystko dzięki gamingowej ciężarówce posiadającej aż 344 elementy.

LEGO i esportowa ciężarówka!

Wreszcie fani esportu i jednocześnie LEGO doczekali się zestawu, który nawiązuje do elektronicznej rywalizacji. Duński producent postanowił na rynek wypuścić gamingową ciężarówkę, która przeznaczona jest dla dzieci od siódmego roku życia i jak czytamy na stronie producenta – ,,Dzieci z radością zbudują ten wciągający model, a potem rozegrają epickie turnieje e-sportowe.” Chcielibyśmy tutaj dodać od siebie, że nie tylko dzieci chętnie zbudują ten zestaw.

Ciężarówka posiada kilka usprawnień, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza! W zestawie znajdziemy między innymi funkcję animacji dzięki zabawkowemu telebimowi, pasek postępu gry czy trofeum dla zwycięzcy turnieju, które scharakteryzowane jest na pada do konsol.

Ile kosztuje esportowy zestaw?

Fani LEGO na pewno wiedzą, że niektóre zestawy potrafią nieźle okroić portfel. W przypadku esportowego zestawu, który zawiera 344 elementów cena wynosi 199,99 złotych i można go połączyć z innymi zestawami z serii LEGO City.