Respawn.pl

Poznaliśmy datę premiery Farming Simulator 22!

Autor: Krzysztof Sarna

Farming Simulator to bezapelacyjnie seria gier, która cieszy się szczególnie dużym uznaniem w Polsce. Cyklicznie pojawiający się twór ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku, a dokładniej – w listopadzie!

Farming Simulator zazwyczaj pojawiał się co dwa lata. Przynajmniej byliśmy do tego przyzwyczajeni, a to za sprawą wydanych gier w tytule z rokiem 2013, 2015, 2017, czy też 2019. Jednak 2021 nie było i trzeba było nieco poczekać na nową wersję, ale wszystkie wątpliwości zostały już rozwiane i Farming 22 ukaże się dokładnie późną jesienią, bo 22 listopada bieżącego roku.

To właśnie dziś na oficjalnym kanale YouTube Farming Simulator ukazała się zapowiedź nadchodzącej gry. Chyba każdy, kto miał okazję ją obejrzeć może być chociaż pod małym wrażeniem tego, jak ona wygląda. Co prawda grafika w rozgrywce nie będzie tak wyglądała, bo sam film został oparty na komputerowo wygenerowanej grafice, ale raz jeszcze należy powtórzyć, że produkcja po prostu robi wrażenie. 

Produkcja szwajcarskiej firmy GIANTS Software jest już dostępna w przedsprzedaży i na ten moment jej cena wynosi 39,99 euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 180 złotych. Mówimy tu oczywiście o wersji na PC, bo przykładowo fani PS4 oraz PS5 będą musieli zapłacić dokładnie 209 złotych. Wydawcy nie zapomnieli także o innych platformach, takich jak: Mac, Google Stadia, Xbox Series X / S / One. 

Dla wszystkich tych, którzy zamówią rolniczą grę przedpremierowo przewidziano pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC, który zawiera CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC i cztery maszyny KAWECO. Przyjrzyjmy się także edycji kolekcjonerskiej, której zdjęcie widzimy niżej. Fani gadżetów zainkasują stylowe pudełko, dwa plakaty, poradnik wideo dla moderów, lampę sygnalizacyjną USB oraz 24 markowe naklejki. 

edycja kolekcjonerska farming simulator 22

fot. GIANTS Software

Warto też napomknąć o tym, co zastaniemy w nadchodzącym Farmingu. Pojawić ma się sporo nowości oraz innowacji, a zaliczyć do nich będzie można uprawianie winogron, oliwek czy sorgo. W grze mają się pojawić także łańcuchy produkcyjne, dzięki którym będziemy mogli przetwarzać nowe plony po zbiorach. 

Zdecydowanie więcej informacji ma pojawić się w dniach 21-23 lipca podczas FarmCon. Wtedy podczas oficjalnej transmisji GIANTS Software ma zaprezentować wiele nowych materiałów. 

Jeżeli jesteście zainteresowani samym zwiastunem, to prezentuje się on następująco: