Respawn.pl

Poznaliśmy drabinkę zamkniętych eliminacji do IEM Brazil – Przed 9INE i Honoris niełatwe zadania!

Autor: Michał Maćkowski
TAZ Honoris

Wreszcie poznaliśmy drabinkę zamkniętych kwalifikacji do IEM Brazil, gdzie w akcji zobaczymy dwa polskie zespoły oraz dwóch Polaków grających w międzynarodowych formacjach. 

Już jutro startują zamknięte eliminacje do IEM Brazil, gdzie czaka nas masa emocji ze względu na dwa polskie zespoły i dwóch Polaków w międzynarodowych drużynach.  ESL zaprezentowało drabinkę kwalifikacji, gdzie łącznie zobaczymy osiem zespołów rywalizujących o dwa miejsca w głównym turnieju.

9INE na Sprout, Honoris na Dychę 

Do zamkniętych eliminacji dostały się dwa polskie zespoły oraz Szymon “kRaSnaL” Mrozek z Monte. Bezpośrednie zaproszenie powędrowało między innymi do ENCE w składzie z Paweł “dycha” Dycha i to właśnie europejskiej formacji przyjdzie zmierzyć się na dzień dobry z polską drużyną, jaką jest Honoris. Jedna z ekip wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i w półfinale górnej drabinki zmierzy się ze zwycięzcą spotkania pomiędzy HEET a Bad News Eagles. Przegrany natomiast z nożem na gardle będzie kontynuował walkę w dolnej drabince.

W drugiej części drabinki znaleźli się gracze 9INE, którzy zmierzą się ze Sprout. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka prezentuje naprawdę wysoko formę i tym razem przyjdzie zmierzyć im się z uczestnikiem fazy Play-in IEM Katowice. Różnica w rankingu pomiędzy polskim zespołem a duńsko-rumuńską formację wynosi 14 miejsc.

Nie możemy zapomnieć także o byłym graczu los kogutos. Monte na pokładzie z Szymonem “kRaSnaLem” Mrozkiem przyjdzie zmierzyć się z BIG, które już po dwóch spotkaniach pożegnało się z IEM Katowice.

Pierwsze mecze zamkniętych eliminacji IEM Brazil

  • ENCE vs Honoris – 15:30 (BO3)
  • HEET vs Bad News Eagles – 15:30 (BO3)
  • Sprout vs 9INE – 15:30 (BO3)
  • MONTE vs BIG – 15:30 (BO3)