Respawn.pl

Poznaliśmy drużyny, które wezmą udział w pierwszym dużym turnieju w 2023 roku!

Autor: Michał Maćkowski

Już 19 stycznia rozpocznie się pierwszy duży turniej w CS:GO! BLAST Premier Spring 2023 ponownie dostarczy nam najlepszego CS’a na świecie. Poznaliśmy grupy, w jakich drużyny będą rywalizować. 

BLAST Premier Spring rozpocznie najważniejsze rozgrywki w 2023 roku. Czołówka światowego CS:GO rozpocznie rywalizację na etapie grupowym, gdzie dwanaście ekip podzielonych zostało na dwie grupy, w których zapowiada się bardzo wyrównana rywalizacja.

FaZe czy Natus Vincere – najlepsze drużyny na świecie zainaugurują sezon

BLAST Premier Spring będzie pierwszym dużym turniejem w 2023 roku, gdzie zobaczymy czołówkę światowego CS:GO. Z dwunastu drużyn, jakie zostały potwierdzone w turnieju, aż pięć znajduję się aktualnie w najlepszej dziesiątce rankingu. Na ten moment nie wiemy, jaki będzie podział na grupy, jednak rywalizacja najlepszych ekip w nowym roku zapowiada się pasjonująco.

Z dwunastu zespołów, jakie zobaczymy w etapie grupowym, aż sześć awansuje na wiosenne finały rozgrywek. Wśród uczestników znajdziemy takie ekipy jak FaZe, Vitality, Natus Vincere czy aktualnie najlepszy zespół na świecie według rankingu HLTV – Heroic.

Kiedy odbędzie się pierwszym turniej CS:GO w 2023 roku?

Rywalizacja grupowa w ramach wiosennej edycji BLAST Premier Spring rozpocznie się już 19 stycznia i potrwa aż do 29. Będzie to ostatni duży turniej przed IEM Katowice 2023.