Respawn.pl

Poznaliśmy logo EA SPORTS FC!

Autor: Maks Bartosik
EA SPORTS FC

Dzisiaj poznaliśmy nie tylko szumne zapowiedzi dotyczące EA SPORTS FC, ale też i logo nowej gry od EA Sports. Jesteście ciekawi jak się prezentuje?

W czwartkowe popołudnie EA rozpoczęło promocję swojej nowej gry piłkarskiej – EA SPORTS FC. Na stronie kanadyjskiej firmy pojawiła się pierwsza zapowiedź, a leakerzy dotarli do kilku informacji, w tym listy rozgrywek dostępnych w nowej grze od EA. Kanadyjska firma pozostała jedynie na zapowiedzi i prezentacji nowego loga.

Logo nowej gry od EA prezentuje się dosyć skromnie – jest ono stworzone na bazie odwróconego trójkąta, w którego górnej podstawie znalazło się logo EA Sports, a poniżej znalazły się litery F i C, co w całości daje nam EA SPORTS FC. Na filmiku opublikowanym na Twitterze możemy zobaczyć, że wspomniany trójkąt nie znalazł się tu przypadkowo. Jest to nawiązanie do legendarnego trójkącika, który przez lata wskazywał nam zawodnika którego obecnie kontrolujemy.

Grafiki z nowym logo pojawiły się już na profilach klubów i marek współpracujących z EA – m.in. na profilu Liverpoolu czy PlayStation.

Przypominamy, że EA poinformowało, że więcej informacji o nowej grze otrzymamy w lipcu tego roku, a aktualnie możemy polegać jedynie na niepotwierdzonych przeciekach, które jak z doświadczenia wiemy, zazwyczaj się sprawdzają. W ten sposób poznaliśmy m.in. listę licencjonowanych lig, o których więcej przeczytacie w tym artykule.

Wszystkie artykuły o EA SPORTS FC znajdziecie w tej zakładce.